Koncert
Bond in Concert

Bond in Concert

  • 2022-05-23, , godzina 20:00
  • 95 zł (Bond in Concert)
  • PAŁAC KULTURY ZAGŁĘBIA, Dąbrowa Górnicza

Opis

UWAGA  Trasa Bond in Concert zostaje przeniesiona na maj 2022.

 

Bond in Concert - The Best James Bond Songs w Polsce! Weź udział w muzycznej podróży śladami agenta 007! Na scenie zaprezentują się znakomici artyści z Wielkiej Brytanii w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości! Bond in Concert bilety na trasę już w sprzedaży.

Bond in Concert program

,,Bond in Concert" to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wraz z zespołem instrumentalnym Session One zabierają publiczność w

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Bond in Concert"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Dąbrowa Górnicza, koncerty Dąbrowa Górnicza na dziś, koncerty Dąbrowa Górnicza jutro, koncerty Dąbrowa Górnicza w tym tygodniu, koncerty Dąbrowa Górnicza na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Five Finger Death Punch zagra w Polsce [WIDEO] Warszawa

Sprawdźcie jakie zespoły będą supportowały amerykańską gwiazdę.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!