Koncert
Blaster - Zlot fanów Gwiezdnych Wojen

Blaster - Zlot fanów Gwiezdnych Wojen

  • 2022-12-03, , godzina 10:00
  • 39 zł (Blaster - Zlot fanów Gwiezdnych Wojen)
  • Kino Studyjne Elektrownia, Radom

Opis

Gwiezdne Wojny łączą pokolenia - od premiery pierwszego filmu z tej serii minęło ponad 40 lat, a fascynacja do kinowych dzieł przechodzi regularnie z ojca na syna. Miliony fanów na całym świecie spotykają się na różnego rodzaju konwentach, a daty ich rozpoczęcia są zaznaczone grubą kreską w ich kalendarzach. Teraz czas na Radom i coś dla fanów Star Wars z całej Polski - zlot Blaster. Zapraszamy już 3 i 4 grudnia do Mazowieckiego Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia". Blaster - Zlot fanów Gwi

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Blaster - Zlot fanów Gwiezdnych Wojen"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!