Koncert
Blackpink

Blackpink

  • 2022-12-19
  • Mercedes-Benz Arena - Bernin

Wystąpią

Opis

Po 2 latach przerwy w aktywnościach grupowych, BLACKPINK oficjalnie powracają. Grupa ogłosiła trasę koncertową BORN PINK, obejmującą występy w Azji, Ameryce Północnej, Australii i Europie. Pierwszy koncert już w październiku w Seulu, po którym zespół uda się do USA, a następnie do Europy. W których europejskich miastach będzie okazja zobaczyć BLACKPINK? Girlsband zagra w listopadzie i grudniu tego roku w Londynie, Barcelonie, Kolonii, Paryżu, Berlinie i Amsterdamie. 

Trasa została zapowiedziana jako największe tournée w historii k-popowych girlsbandów. Na liście znalazło się już 36 koncertów, jednak to dopiero początek. Na plakacie promującym widnieje napis „and more”, który wskakuje na jeszcze więcej nadchodzących dat.

Trasa koncetrowa: 

LISTOPAD 2022
30.11 Londyn, Wielka Brytania

GRUDZIEŃ 2022
01.12 Londyn, Wielka Brytania
05.12 Barcelona, Hiszpania
08.12 Kolonia, Niemcy
11.12 Paryż, Francja
12.12 Paryż, Francja
18.12 Berlin, Niemcy
22.12 Amsterdam, Holandia

ip

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Blackpink "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend, koncerty Pop, koncerty Pop na dziś, koncerty Pop jutro, koncerty Pop w tym tygodniu, koncerty Pop na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Stratovarius zaprezentował nowe wideo "Broken" [WIDEO]

Tydzień po premierze najnowszego, pierwszego od siedmiu lat albumu, zespół zaprezentował nowy teledysk.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!