Koncert
Back Beat Beatles

Back Beat Beatles

  • 2020-06-26, , godzina 19:30
  • Miejsce siedzące 229.00 PLN, Miejsce siedzące 199.00 PLN, Miejsce siedzące 159.00 PLN, Miejsce siedzące 139.00 PLN
  • Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, WrocŁaw

Opis

W czerwcu 2020 roku minie dokładnie 50 lat i jeden miesiąc, od momentu wydania dwunastego, a zarazem ostatniego studyjnego albumu kapeli The Beatles - Let It Be. W związku z tym pod koniec miesiąca przywitamy po raz kolejny w Czechach brytyjski kwartet The Backbeat Beatles - lidera spośród zespołów grających oryginalne utwory Beatelsów.
W Polsce odbędzie się tylko jeden koncert:
Polska/Wrocław A2 Centrum Koncertowe - 26.06.2020 - piątek
Tym razem na koncertach kapeli pojawi się gość specjalny - Jesus, który wcieli się w postać Billy'ego Prestona - amerykańskiego pianisty/klawiszowca, który zwrócił na siebie uwagę dzięki współpracy z The Beatles, ale również z The Rolling Stones, czy Rayem Charlsem.

Zespół założył w 1994 roku muzyk, aktor i wokalista - Chris O'Neill, na podstawie sukcesu filmu Backbeat, w którym wystąpił w roli Georga Harrisona. Film otrzymał nagrodę Brytyjskiej akademii za najlepszą muzykę.
Backbeat Beatles pochodzi z Liverpoolu. Prezentacja utworów The Beatles jest identyczna z oryginałem, nie tylko dzięki muzyce, ale również ze względu na kostiumy i choreografie. Grupa gra koncerty w różnych arenach koncertowych i teatrach, nie tylko w rodzinnym kraju (włącznie z popularnym klubem Cavern w Liverpoolu, gdzie bilety na koncert zostały wyprzedane). W ciągu ostatnich 25 lat, kapela grała na całym świecie, a ich koncerty w Pekinie, Nowym Jorku, Paryżu, Moskwie, Dubaju, Hamburgu wypełniły całe sale koncertowe po brzegi. Backbeat Beatles grali u boku takich sław, jak np. Spandau Ballet, Shirley Bassey czy z Liverpoolską Orkiestrą Filharmoniczną. Występowali również w prestiżowych miejscach, m. in. The Sporting Club of Monaco, Gleneagles, St Andrews, The Belfry, The Grosvenor Hotel London i innych.

Podczas dwugodzinnego koncertu będzie można usłyszeć większość znanych hitów The Beatles. Energia, spontaniczność, kostiumy idące w parze z wysokim poziomem muzycznym, z całą pewnością usatysfakcjonują każdego fana Beatlesów.


W czerwcu 2020 roku w Polsce zagra brytyjski kwartet The Backbeat Beatles, lider spośród zespołów, grających muzykę The Beatles. Zespół został założony w roku 1994 przez muzyka, aktora i wokalistę Chrisa O'Nilla, dzięki sukcesowi filmu o Beatlesach, w którym zagrał Georga Harrisona a w Polsce - 26.06.2020 (piątek) w A2 Centrum Koncertowe.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Back Beat Beatles"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Viki Gabor - Forever And A Night
Viki Gabor w anglojęzycznym singlu "Forever and a Night" [WIDEO]

Do piosenki powstał teledysk, który właśnie opublikowano.

Michał Szpak feat. The Best of Eurovision
Michał Szpak jako Edyta Górniak, Lordi i Conchita Wurst w zabawnym teledysku [WIDEO]

Zobacz wideo z przebranym artystą w klipe "The Best of Eurovision".

Konkurs Ziaja