Koncert
Back Beat Beatles

Back Beat Beatles

  • 2020-06-26, , godzina 19:30
  • Miejsce siedzące 229.00 PLN, Miejsce siedzące 199.00 PLN, Miejsce siedzące 159.00 PLN, Miejsce siedzące 139.00 PLN
  • Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5, WrocŁaw

Bilety

Opis

W czerwcu 2020 roku minie dokładnie 50 lat i jeden miesiąc, od momentu wydania dwunastego, a zarazem ostatniego studyjnego albumu kapeli The Beatles - Let It Be. W związku z tym pod koniec miesiąca przywitamy po raz kolejny w Czechach brytyjski kwartet The Backbeat Beatles - lidera spośród zespołów grających oryginalne utwory Beatelsów.
W Polsce odbędzie się tylko jeden koncert:
Polska/Wrocław A2 Centrum Koncertowe - 26.06.2020 - piątek
Tym razem na koncertach kapeli pojawi się gość specjalny - Jesus, który wcieli się w postać Billy'ego Prestona - amerykańskiego pianisty/klawiszowca, który zwrócił na siebie uwagę dzięki współpracy z The Beatles, ale również z The Rolling Stones, czy Rayem Charlsem.

Zespół założył w 1994 roku muzyk, aktor i wokalista - Chris O'Neill, na podstawie sukcesu filmu Backbeat, w którym wystąpił w roli Georga Harrisona. Film otrzymał nagrodę Brytyjskiej akademii za najlepszą muzykę.
Backbeat Beatles pochodzi z Liverpoolu. Prezentacja utworów The Beatles jest identyczna z oryginałem, nie tylko dzięki muzyce, ale również ze względu na kostiumy i choreografie. Grupa gra koncerty w różnych arenach koncertowych i teatrach, nie tylko w rodzinnym kraju (włącznie z popularnym klubem Cavern w Liverpoolu, gdzie bilety na koncert zostały wyprzedane). W ciągu ostatnich 25 lat, kapela grała na całym świecie, a ich koncerty w Pekinie, Nowym Jorku, Paryżu, Moskwie, Dubaju, Hamburgu wypełniły całe sale koncertowe po brzegi. Backbeat Beatles grali u boku takich sław, jak np. Spandau Ballet, Shirley Bassey czy z Liverpoolską Orkiestrą Filharmoniczną. Występowali również w prestiżowych miejscach, m. in. The Sporting Club of Monaco, Gleneagles, St Andrews, The Belfry, The Grosvenor Hotel London i innych.

Podczas dwugodzinnego koncertu będzie można usłyszeć większość znanych hitów The Beatles. Energia, spontaniczność, kostiumy idące w parze z wysokim poziomem muzycznym, z całą pewnością usatysfakcjonują każdego fana Beatlesów.


W czerwcu 2020 roku w Polsce zagra brytyjski kwartet The Backbeat Beatles, lider spośród zespołów, grających muzykę The Beatles. Zespół został założony w roku 1994 przez muzyka, aktora i wokalistę Chrisa O'Nilla, dzięki sukcesowi filmu o Beatlesach, w którym zagrał Georga Harrisona a w Polsce - 26.06.2020 (piątek) w A2 Centrum Koncertowe.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Back Beat Beatles"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Nightwish
Nightwish zaprezentował nowy album "Human Nature"

To już dziewiąty album słynnej fińskiej grupy.

Selena Gomez Boyfriend
Selena Gomez pokazuje klip "Boyfriend" i wydanie deluxe albumu "Rare" [WIDEO]

Artystka postanowiła przekazać część zysków z płyty na walkę z koronawirusem.