Koncert
Ania Wyszkoni akustycznie

Ania Wyszkoni akustycznie

  • 2020-03-08, , godzina 17:00
  • 85 zł (Anna Wyszkoni Akustycznie. Koncert z okazji Dnia Kobiet)
  • OSRiR w Kaliszu, Kalisz

Opis

Zapraszamy na koncert Anna Wyszkoni akustycznie, który odbędzie się w Kaliszu i Gnieźnie. Anna Wyszkoni akustycznie bilety już dostępne.

Trasa koncertu Anny Wyszkoni akustycznie

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat. Najnowszy krążek w dorobku wokalistki to ,,jestem tu nowa". pochodzący z niej utwór "nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia rmf fm i telewizji polsat. oprócz niego płytę promowały piosenki: "oszukać los", "mimochodem" i "zanim topowiem". album uzyskał status platynowej płyty.

 

Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "pan i pani" (2009) i "życie jest w porządku" (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. pochodzą z nich przeboje: ,,czy ten pani pani", ,,z ciszą pośród czterech ścian", ,,zapytaj mnie o to,kochany", ,,biegnij przed siebie", ,,w całość ułożysz mnie", czy nagrodzony superjedynką za przebój roku 2011 ,,wiem, że jesteś tam". Najnowszy utwór ani "księżyc nad juratą" był jednym z przebojów lata 2019.

 

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, markiem raduli. podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Ania Wyszkoni akustycznie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Polandrock2020
Pol'and'Rock Online ogłasza kolejnych artystów

Hunter, Poparzeni Kawą Trzy i Sidney Polak dołączają do Najpiękniejszej Domówki Świata.

Konkurs Ziaja