Koncert
37. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country & Folk w Mrągowie

37. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country & Folk w Mrągowie

  • 2018-07-29
  • 60, 89
  • Amfiteatr Mrągowo, Mrągowo

Opis

Zapraszamy na 37. edycję  legendarnego Międzynarodowego Festiwalu ,,Piknik Country&Folk" Mrągowo 2018! Piknik Country w Mrągowie odbędzie się w dniach 27 i 28 lipca w Amfiteatrze nad jeziorem Czos. Na scenie zobaczymy między innymi: Varius Manx i Kasię Stankiewicz, Michała Lonstara, Mariusza Kalagę, Alicję Boncol, Tomasza Szweda, Alberta Lee, Jason Lee McKinney Band, Darryla Worleya, Honky Tonk Brothers, Drogę na Ostrołękę oraz Franka Solivana & Dirty Kitchen. Bilety na Piknik Country & Folk w Mrągowie w sprzedaży!

BILETY na niedzielny koncert 29 lipca już dostępne! NA 37. Międzynarodowym Festiwalu Piknik Country & Folk w Mrągowo 2018 pojawią się gwiazdy światowego formatu. Dzięki nim i naszym  rodzimym artystom wyruszymy w pełną pozytywnych emocji  podróż do krainy country,bluegrassu, folku i americany. Do krainy łagodności, ale także i estradowego show.Dla tych, którzy nie mieli dotychczas okazji uczestniczyć w Festiwalu jest to więc wyjątkowa szansa, żeby nadrobić stracone lata i poczuć atmosferę, która co roku panuje  w jednym z najpiękniejszych polskich amfiteatrów, na festiwalu o najbogatszej ( obok   Opola i Sopotu) historii. Tych, którzy odwiedzają nas co roku nie  musimy przekonywać! Wiemy, że już planują swoje kolejne urlopy i wakacje w Mrągowie. Fani Pikniku, nastawcie się w tym roku  na potężniejszą niż zwykle  dawkę wspomnień , wzruszeń i świeżych artystycznych wrażeń!Nie o wszystkich atrakcjach programowych możemy juz dziś Was poinformować. Zrobimy to, stopniowo ujawniając kolejne punkty naszego line-up'u. Możemy Was zapewnić, że nie zawiedziecie się! KONCERTY: Piątek 27.07 - koncert zespołu Honky Tonk Brothers- dwa specjalne  koncerty  jubileuszowe:  40-lecie działalności artystycznej Michała LONSTARA 40 -lecie  działalności artystycznej

TOMASZA SZWEDA- koncert światowej  gwiazdy, wirtuoza gitary i wokalisty ALBERTA LEE (dwukrotnego laureata nagrody Grammy) z zespołem Music Road Pilots i specjalnym udziałem Sary Jory - koncert jednego z najciekawszych artystów country z USA, którego liczne przeboje zajmowały pierwsze miejsca na amerykańskich listach przebojów country - DARRYLA WORLEYA Sobota 28.07 - koncert zespołu Droga na Ostrołękę- dwa specjalne koncerty jubileuszowe: 25-lecie  działalności artystycznej  ALICJI BONCOL 25-lecie działalności artystycznej MARIUSZA KALAGI- koncert zespołu JASON LEE McKINNEY - USA grającego country, americanę i country rocka w najlepszym  południowym brzmieniu (southern roots).- koncert jednego z najlepszych zespołów bluegrassowych FRANK SOLIVAN I DIRTY KITCHEN- USA, laureata prestiżowych nagród IBMA, nominowanego do nagrody Grammy. Niedziela 29.07 - koncert laureata nagrody ,,Zespół Country Roku", jednego z najciekawszych i najbardziej zasłużonych zespołów country w Polsce - COLORADO BAND. W koncercie udział wezmą także zaproszeni goście, którzy nadadzą specjalny charakter wydarzeniu. O szczegółach tego koncertu będziemy informować w późniejszym czasie, stopniowo odsłaniając jego tajemnice.

Zapewniamy - warto czekać! - VARIUS MANX & KASIA STANKIEWICZ - wyjątkowy koncert zespołu poprzedzający jesienną trasę, która promuje najnowszy album ,,ENT". Po kwietniowej premierze album został wspaniale przyjęty przez krytyków muzycznych i fanów nastrojowej muzyki. A my nie musimy czekać do jesieni i już w lipcu na mrągowskiej scenie będziemy mogli usłyszeć zarówno najnowsze, jak i te najbardziej znane piosenki w wykonaniu Varius Manx i Kasi Stankiewicz.

Piknik Country BILETY:  Bilety grupowe (piątek oraz sobota) 2 os - 168 zł 3 os - 237 zł 4 os - 306 zł 5 os - 371 zł 6 os - 360 zł (tylko na sektory D3 i A3) Bilety grupowe (niedziela) 2 os - 160 zł 3 os - 225 zł 4 os - 260 zł Bilety Vip najlepsze dostępne miejsca siedzące na trybunach  wstęp na backstage i do restauracji z możliwością zdjęcia z artystami w strefie meet-and-greet.  Dzieci do siódmego (7) roku życia włącznie, uprawnione są do uczestnictwa w Imprezie za darmo, jednakże mogą uczestniczyć w Imprezie tylko pod opieką osoby dorosłej; Zajmują jedno miejsce wraz z opiekunem. Piknik Country Mrągowo 2018 bilety już dostępne!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "37. Międzynarodowy Festiwal Piknik Country & Folk w Mrągowie"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty , koncerty na dziś, koncerty jutro, koncerty w tym tygodniu, koncerty na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Ira
Hity Iry zabrzmią w Stodole Warszawa

Grupa zagra już 23 listopada 2018 w warszawskim klubie.

Organek wystąpił w A2 [RELACJA] Wrocław

Ogień na scenie, czyli jak formacja Organek rozpaliła wrocławską publiczność

Konkurs Ziaja