Piosenki, utwory muzyczne
Całkowita likwidacja systemu jedyną drogą do Miłości – duet z Agrestem

Hurt Całkowita likwidacja systemu jedyną drogą do Miłości – duet z Agrestem Tekst piosenki, słowa, teledysk, karaoke

Ocena:

Utwór "Całkowita likwidacja systemu jedyną drogą do Miłości – duet z Agrestem" z albumu "Wakacje i Prezenty" (Hurt). Przeczytaj tekst piosenki. Zobacz teledysk i karaoke. Oceń utwór muzyczny.

  • Wykonawca: Hurt
  • Płyta/album: Wakacje i Prezenty
  • Gatunek: Rock
  • Data premiery: 2009-10-01
  • Kompozytor: -
  • Słowa: -
  • Czas trwania: -

Utwór znajduje się na płytach

Zobacz, na jakich płytach znajduje się utwór "Całkowita likwidacja systemu jedyną drogą do Miłości – duet z Agrestem" zespołu Hurt.

Album z którego pochodzi utwór

Wakacje i Prezenty
Premiera: 2009-10-01
Ocena:

Tekst piosenki

Sprawdź tekst piosenki "Całkowita likwidacja systemu jedyną drogą do Miłości – duet z Agrestem" zespołu Hurt.

Teledysk

Teledysk do piosenki "Całkowita likwidacja systemu jedyną drogą do Miłości – duet z Agrestem" zespołu Hurt. Zobacz także teledyski.

Karaoke

Sprawdź wersję karaoke "Całkowita likwidacja systemu jedyną drogą do Miłości – duet z Agrestem" z repertuaru Hurt.

Więcej

Spodobała Ci się piosenka "Całkowita likwidacja systemu jedyną drogą do Miłości – duet z Agrestem"? Szukasz innych utworów z tego samego gatunku, języka albo roku? Zobacz: piosenki z gatunku rock, piosenki po polsku, piosenki rock po polsku, polskie piosenki, polskie piosenki rock, piosenki z roku 2009, piosenki rock z roku 2009, piosenki po polsku z roku 2009, piosenki rock po polsku z roku 2009, polskie piosenki z roku 2009, polskie piosenki rock z roku 2009, piosenki na literę C.
Hurt
Hurt - Wybrane utwory
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!