Artyści, piosenkarze
Zakk Sabbath (Jeffrey Wielandt "Zakk Wylde") fot.: Materiały Organizaotra Zakk Sabbath

Życiorys Zakk Sabbath (Jeffrey Wielandt "Zakk Wylde") biografia

Ocena:

Zakk Sabbath to obok Black Label Society, Pride & Glory, współpracy z Ozzym Osbournem i kariery solowej, kolejny projekt legendarnego Zakka Wylde’a. Wirtuoz gitary składa hołd Black Sabbath i prezentuje w swoim koncertowym programie najważniejsze utwory kapeli. Fani usłyszą m.in. „War Pigs”, „N.I.B” czy „Snowblind”, które wykonane z należytym pietyzmem, sprawią, że czar najważniejszego zespołu metalowego powróci! Wspólne granie z Ozzym zbliżyło Zakka do muzyki Sabbath, a zdobyte doświadczenie powoduje, że utwory brzmią z pełną mocą! Koncert w Warszawie nawiąże do 50. rocznicy wydania debiutanckiej płyty legendarnych muzyków z Birmingham. Fani będą mogli zakupić specjalnie przygotowane wydawnictwo – odtworzony przez Zakk Sabbath debiutancki album Black Sabbath, który został nagrany na taśmie analogowej w ciągu 24 godzin.

Skład Zakk Sabbath: 
Zakk Wylde – gitara (Black Label Society, Ozzy Osbourne)
Blasko – gitara basowa (Ozzy Osbourne, Rob Zombie)
Joey Castillo - perkusja (Danzig, Queens Of The Stone Age)

 ip

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Zakk Wylde (Jeffrey Wielandt). Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Live In Detroit
Live In Detroit Zakk Sabbath
Premiera: 2017-06-16
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!