Artyści, piosenkarze

Życiorys Sabina Jeszka biografia

Ocena:

Sabina Jeszka to wyjątkowa wokalistka, autorka tekstów i muzyki, ale też cechująca się niezwykłą charyzmą sceniczną, silna kobieta o pięknej barwie głosu, który koi słuchacza. Sabina to również członkini „Wielkiej Czwórki” najlepszych głosów w Polsce w programie „The Four. Bitwa o sławę” w telewizji Polsat, finalistka III edycji programu „Mam Talent” w TVN oraz wielokrotna gwiazda koncertów sylwestrowych tej stacji. Zaprezentowała nam już wiele swoich muzycznych twarzy. Teraz przedstawia nam swoją wielką miłość do świąt na płycie „My Christmas Dream”.

ip

 

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Sabina Jeszka. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
My Christmas Dream
My Christmas Dream Sabina Jeszka
Premiera: 2020-12-08
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!