Artyści, piosenkarze

Monika Szostak

Ocena:
Nazywam się Monika i jestem wokalistką. Jestem również najmłodszą uczestniczką II edycji programu The Voice of Poland. Po wielu latach powracam do muzyki i tworzę zarówno własne autorskie utwory jak i wykonuję ciekawe aranżacje znanych hitów. Kilka słów o mnie: Wszyscy członkowie jury The Voice of Poland, w tym Justyna Steczkowska i członkowie zespołu Afromental Baron i Tomson byli zachwyceni i zaskoczeni dużymi umiejętnościami wokalnymi w ... Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Monika Szostak"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek pop, polski solista, polski solista pop, autor muzyki, autor muzyki pop, polski autor muzyki, polski autor muzyki pop.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!