Artyści, piosenkarze

Leszek Cichoński

  • Data urodzenia: 1957-11-25
  • Miejsce urodzenia: Wrocław
  • Kraj: -
  • Miasto: Wrocław
  • Gatunek: Rock
  • Rola: Gitarzysta
Ocena:
Biografia - jako 12-letni chłopiec biegał po podwórku z małym 'pudełkiem' grając Dom Wschodzacego słońca i Kiedy byłem małym chłopcem. Skąd mógł przypuszczać, że będzie kiedyś to grał z Tadeuszem Nalepą w stolicy bluesa - Chicago. - 1976 - pierwszy występ przed publicznościa na balu maturalnym ... - 1978 - bluesowo-rockowe początki w zespole KOLOKWIUM działającym przy studenckim klubie 'Index' we Wrocławiu. - 1981-1982 - grupa CDN:... Czytaj więcej

Wiadomości

Bluesroads Festival. Zobacz zdjęcia z ostatniego dnia imprezy [ZDJĘCIA]
Bluesroads Festival. Zobacz zdjęcia z ostatniego dnia imprezy [ZDJĘCIA] Kraków

5, a zarazem ostatni dzień Bluesroads Festival, pod patronatem Wojciecha Waglewskiego, odbył się w minioną niedzielę, 24 maja.

Gitarowy Rekord Guinnessa nie został pobity [ZDJĘCIA]
Gitarowy Rekord Guinnessa nie został pobity [ZDJĘCIA] Wrocław

1 maja to od lat wrocławskie święto gitary. W tym roku, już po raz trzynasty, do stolicy Dolnego Śląska przyjechało tysiące gitarzystów, by wspólnie zagrać kultowe "Hey Joe" Jimiego Hendrixa.

Płyty, albumy

Sobą gram
Sobą gram Cichoński Leszek
Premiera: 2011-11-07
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!