Artyści, piosenkarze

Klaudia Magica

Ocena:
Klaudia Magica to polska artystka, która odważnie wkracza na muzyczny rynek pokazując, że pop, w którym słychać instrumenty strunowe takie jak gitary czy banjo, ma się bardzo dobrze! Klaudia Magica jest związana z muzyką od najmłodszych lat. Po raz pierwszy stanęła na scenie już w 2009 roku, co pozwoliło jej obyć się z publicznością i zyskać doświadczenie sceniczne. Na kilka kolejnych lat Klaudia wyjechała do USA, a czas tam spędzony stał się... Czytaj więcej

Wiadomości

Klaudia Magica wydała nowy klip "Dance Alone" [WIDEO]

Sprawdźcie czemu artystka nie chce już tańczyć sama.

Więcej

Spodobał Ci się profil "Klaudia Magica"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek pop, polski solista, polski solista pop, autor muzyki, autor muzyki pop, polski autor muzyki, polski autor muzyki pop.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!