Artyści, piosenkarze

Wiadomości o IAMX (Chris Corner), informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście IAMX (Chris Corner). Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
IAMX
IAMX przyjedzie do Polski

Artysta wystąpi 23 marca w warszawskiej Progresji.

Rusza Impact Festival!
Rusza Impact Festival!

Lotnisko Bemowo dzięki Impact Festivalowi 2013 na dwa dni zmieni się w najfajniejsze miejsce w całym kosmosie. Kapitalna muzyka, fantastyczna publika, już prawie letni czas...

Nowe zespoły na Impact Festival
Nowe zespoły na Impact Festival

Dziś ogłoszono kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Impact Festival.

IAMX w Stodole!
IAMX w Stodole! Warszawa

http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/rock-pop/5071IAMX wystąpi 16 kwietnia w warszawskiej Stodole w ramach trasy "Fireand Whispers" promującej najnowszy, czwarty album "Volatile Times" z premierą w marcu 2011 roku!

Prezydent w rotundzie
Prezydent w rotundzie Kraków

Podłoga drżała, ludzie krzyczeli, a fotografowie narzekali. Tak wyglądał sobotni wieczór w Rotundzie. Przy okazji Chris Corner dał świetny koncert.

Weekend z I AM X w Krakowie
Weekend z I AM X w Krakowie Kraków

Zbliża się weekend z zespołem IAMX. Już 17 października na jednym z dwóch koncertów wystąpią w krakowskiej Rotundzie. Dzień później zagrają w Warszawie.

Trasa IAMX już w październiku
Trasa IAMX już w październiku

1 października rozpocznie się europejska trasa koncertowa angielskiej formacji IAMX.

I AM X dwukrotnie w Polsce!
I AM X dwukrotnie w Polsce!

Zespół I AM X! dwukrotnie wystąpi w Polsce. Formacja Chrisa Cornera zagra 17 października w krakowskiej Rotundzie oraz 18 października w warszawskiej Stodole.

Premierowo I AM X w Polsce
Premierowo I AM X w Polsce

Potwierdziła się informacja, iż na warszawskim koncercie I AM X (16.11, Proxima) zespół premierowo zaprezentuje materiał z nagrywanej właśnie kolejnej płyty.

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!