Artyści, piosenkarze

Eric Clapton

Ocena: 5
Brytyjski muzyk rockowy i bluesowy, wirtuoz gitary, kompozytor, wokalista. Postać będąca jednym z najbardziej znanych symboli muzyki rockowej. Członek wielu zespołów rockowych. Czytaj więcej

Wiadomości

Life Festival Oświęcim. Kto wystąpi? [WIDEO, BILETY]
Life Festival Oświęcim. Kto wystąpi? [WIDEO, BILETY]

W line-upie pojawiają się m.in. Jassie Ware, UB40 i Chris De Burgh.

Płyty, albumy

Happy Xmas
Happy Xmas Clapton Eric
Premiera: 2018-10-12
Ocena:
The Breeze: An Appreciation Of JJ Cale
Premiera: 2014-07-29
Ocena:
Old Sock
Old Sock Clapton Eric
Premiera: 2013-03-26
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Eric Clapton"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek rock, brytyjski solista, brytyjski solista rock, gitarzysta, gitarzysta rock, brytyjski gitarzysta, brytyjski gitarzysta rock, solista z lat 10-tych XXI wieku, solista rock z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski solista z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski solista rock z lat 10-tych XXI wieku, gitarzysta z lat 10-tych XXI wieku, gitarzysta rock z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski gitarzysta z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski gitarzysta rock z lat 10-tych XXI wieku, solista z lat pierwszych XXI wieku, solista rock z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski solista z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski solista rock z lat pierwszych XXI wieku, gitarzysta z lat pierwszych XXI wieku, gitarzysta rock z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski gitarzysta z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski gitarzysta rock z lat pierwszych XXI wieku, solista z lat 90-tych, solista rock z lat 90-tych, brytyjski solista z lat 90-tych, brytyjski solista rock z lat 90-tych, gitarzysta z lat 90-tych, gitarzysta rock z lat 90-tych, brytyjski gitarzysta z lat 90-tych, brytyjski gitarzysta rock z lat 90-tych, solista z lat 80-tych, solista rock z lat 80-tych, brytyjski solista z lat 80-tych, brytyjski solista rock z lat 80-tych, gitarzysta z lat 80-tych, gitarzysta rock z lat 80-tych, brytyjski gitarzysta z lat 80-tych, brytyjski gitarzysta rock z lat 80-tych, solista z lat 70-tych, solista rock z lat 70-tych, brytyjski solista z lat 70-tych, brytyjski solista rock z lat 70-tych, gitarzysta z lat 70-tych, gitarzysta rock z lat 70-tych, brytyjski gitarzysta z lat 70-tych, brytyjski gitarzysta rock z lat 70-tych.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!