Artyści, piosenkarze

Demi Lovato (Demi Lavato)

Ocena:
Demi Lovato, właśc. Demetria Devonne Lovato – amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, muzyk, aktorka, reżyserka teledysków, kompozytorka, gitarzystka, pianistka i filantropka. Znana z amerykańskiej edycji programu X Factor, gdzie zasiadała w panelu jurorskim podczas drugiego i trzeciego sezonu. Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Demi Lovato (Demi Lavato)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek pop, amerykański solista, amerykański solista pop, autor muzyki, autor muzyki pop, amerykański autor muzyki, amerykański autor muzyki pop.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!