Artyści, piosenkarze
Celeste (Celeste Epiphany Waite) fot.: materiały prasowe Celeste

Życiorys Celeste (Celeste Epiphany Waite) biografia

Ocena:

Celeste Epiphany Waite to urodzona w Ameryce brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. Nazywana soulowym odkryciem Anglii, artystka triumfowała dokładnie rok temu, w styczniu 2020, w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2020 oraz zdobyła nagrodę BRITs Rising Star. Na jej debiutanckim albumie „Not Your Muse” znajdzie się 12 utworów, w tym 9 niepublikowanych wcześniej oraz single „Strange”, „A Little Love” oraz „Stop This Flame” (motyw przewodni Sky Sports Premiere League).

ip

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Celeste Epiphany Waite. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Love Is Back
Love Is Back Celeste
Premiera: 2020-12-31
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!