Artyści, piosenkarze

Bon Iver (Justin Vernon)

Ocena:
Kiedy w niedzielę w nocy Justin Vernon ze swoim zespołem dwukrotnie stawał na scenie Staples Center w L.A. by odebrać najważniejszą nagrodę światowego przemysłu muzycznego, połowa zgromadzonych przed telewizorami Amerykanów zadawała sobie pytanie „Kim do cholery jest Bon Iver?” Czytaj więcej

Wiadomości

Czwartek na Openerze [ZDJĘCIA]
Czwartek na Openerze [ZDJĘCIA]

Wśród czwartkowych gwiazd znaleźli się Kapela ze Wsi Warszawa, Penderecki i Greenwood, Bon Iver i Justice. Nad Gdynią unosiła się wczoraj gęsta mgła, która zbudowała niesamowity metafizyczny klimat na festiwalu.

Już za siedem dni Heineken Open’er Festival 2012!
Już za siedem dni Heineken Open’er Festival 2012!

Artyści pokażą się na Main Stage, Tent Stage, World Stage, Talents Stage, w Alter Space, na Beat Stage oraz w Silent Disco.

Płyty, albumy

22 A Milion
22 A Milion Bon Iver
Premiera: 2016-09-30
Ocena:
Bon Iver, Bon Iver
Premiera: 2011-07-17
Ocena:
For Emma, Forever Ago
Premiera: 2007-07-08
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!