Artyści, piosenkarze
Anastazja Ivahnenko ((Anastazja Ivahnenko) fot.: materiały prasowe

Anastazja Ivahnenko ((Anastazja Ivahnenko)

Ocena:
ta Ukrainka (Anastazja Ivahnenko) urodziła się 977 km od Warszawy, w mieście 41 razy mniejszym. Zdobywa wykształcenie na Ukraińskim Państwowym Uniwersytecie Transportu Kolejowego, rezygnuje jednak z pracy kierownika pociągu i wybiera drogę, którą podpowiada jej serce - postanawia zmienić swoje życie i wyrusza na „dziki zachód”.Nie zna ludzi, nie zna języka, zna za to kilka piosenek Marii Peszek i Taco Hemingwaya, co pomaga jej w po... Czytaj więcej

Więcej

Spodobał Ci się profil "Anastazja Ivahnenko ((Anastazja Ivahnenko)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: solista wykonujący gatunek pop, ukraiński solista, ukraiński solista pop, autor muzyki, autor muzyki pop, ukraiński autor muzyki, ukraiński autor muzyki pop.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!