Artyści, piosenkarze
Amelia Andryszczyk fot.: materiały prasowe Amelia Andryszczyk

Życiorys Amelia Andryszczyk biografia

Ocena:

Amelia Andryszczyk to 17-letnia piosenkarka oraz kompozytorka pochodząca z Ostrowi Mazowieckiej. Rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w pierwszej edycji “The Voice Kids”, w którym dotarła do finału. Nastolatka próbowała swoich sił również w preselekcjach do Eurowizji Junior w 2016 roku oraz  65. Konkursu Piosenki Eurowizji.  

Naturalna, subtelna, a do tego piekielnie zdolna. Dzięki swojej romantyczności oraz czarującej barwie głosu, artystka zaprasza słuchaczy do swojego nastoletniego świata, w którym muzyka traktowana jest jako swoista ucieczka od otaczającej rzeczywistości.

Jej debiutancki utwór “Nie pozwolę Nam Się Bać” ukazał się 22 lutego 2019 roku.

14 maja premierę miał singiel “Świt”. Zaraz po nim, 10 lipca Amelia opublikowała utwór “Kochany”, następnie 14 sierpnia Amelia zaprezentowała singiel “Coś poszło nie tak”.  4 grudnia 2020 roku premierę miała najnowsza piosenka Amelii pt. „Chłopcze”, do której tego samego dnia premierę miał klip.

ip

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Amelia Andryszczyk. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
nowość Szansa
Szansa Amelia Andryszczyk
Premiera: 2021-01-20
Ocena:
O Holy Night
O Holy Night Amelia Andryszczyk
Premiera: 2020-12-11
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!