Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Tina Turner (Anna Mae Bullock), informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Tina Turner (Anna Mae Bullock). Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
Tina Turner Live
Tina Turner Live

28 września wytwórnia Parlophone opublikuje koncertowe DVD. Materiał nagrano w marcu 2009 roku w GelreDome w holenderskim Arnhem, gdzie Tina wystąpiła dla ogromnej, 70-tysięcznej publiczności.

Gwiazdy na darmowym koncercie w Polsce?
Gwiazdy na darmowym koncercie w Polsce?

Darmowy, koncert w Polsce z udziałem największych gwiazd światowej muzyki rozrywkowej? Jeszcze do niedawna były to tylko pobożne życzenia, a raczej marzenia… Już dziś wiadomo, że takowy prawdopodobnie odbędzie się w Gdańsku z okazji pierwszych wolnych wyborów…

Tina Turner - "Tina!"
Tina Turner - "Tina!"

”Tina!” – to najnowszy album Tiny Turner. Laureatka wielu nagród, jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na świecie powraca po czterech latach przerwy.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!