Artyści, piosenkarze

Życiorys Susana (Susana Lise) biografia

  • Data urodzenia: -
  • Miejsce urodzenia: Leiden
  • Kraj: -
  • Miasto: Leiden
  • Gatunek: Trance
  • Rola: Wokalista
Ocena:

Holenderska wokalistka i producentka Susana Lise urodziła się w Leiden, rodzinnej miejscowości słynnego Armina Van Buurena. Wieloletnia znajomość z królem muzyki Trance utorowała jej drogę do wielkiej, międzynarodowej kariery. Jej niepowtarzalny głos został zauważony dzięki singlom „Shivers” i „If You Should Go” Armina oraz „Dark Side Of The Moon” duetu Ernesto vs. Bastian. Obecnie jest jedną z czołowych wokalistek na rynku muzyki klubowej, współpracując z najlepszymi DJ’ami i artystami sceny Dance.

Debiutancki album „Closer” to wielki przełom w karierze tej utalentowanej wokalistki. Łącząc siły z czołowymi producentami, nagrała materiał będący mieszanką Deep, Melodic Trance i leniwego Downtempo. Do współpracy w studio Susana zaprosiła takich artystów jak Dash Berlin, Omnia, The Blizzard, Mike Shiver, Josh Gabriel, Tenishia czy Stoneface & Terminal.Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Susana (Susana Lise). Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!