Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Serj Tankian, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Serj Tankian. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
Serj Tankian w Polsce
Serj Tankian w Polsce

Serj Tankian już wkrótce wystąpi w Polsce ze swoim solowym projektem, który powstał z połączenia dwóch innych: Elect The Dead Symphony & Orca

Serj Tankian w Polsce!
Serj Tankian w Polsce!

Serj Tankian - już wkrótce wystąpi w Polsce ze swoim solowym projektem, który powstał z połączenia dwóch innych: Elect The Dead Symphony & Orca!

Nowa płyta wokalisty System Of A Down
Nowa płyta wokalisty System Of A Down

Serj Tankian sam zajął się produkcją albumu, na którego piosenki zarejestrował w swoich Serjical Strike Studios w Los Angeles.

Serj Tankian - Imperfect Harmonies
Serj Tankian - Imperfect Harmonies

Serj Tankian, znany jako wokalista grupy System Of A Down i działalności solowej (ostatnio symfoniczny projekt „Elect The Dead Symphony”, z którym odwiedził Polskę), wraca z nową płytą.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!