Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Sean Paul, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Sean Paul. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
Nowy album Seana Paula przedpremierowo
Nowy album Seana Paula przedpremierowo

Sean Paul składa hołd swojemu ukochanemu dancehallowi, dzięki któremu zdobył wielką sławę. Podkreśla też, jak wielki wpływ muzyka z jego rodzinnej Jamajki wywarła na inne gatunki. "Nagrałem taką płytę, aby ten wpływ dancehallu uwypuklić" – zapewnia.

Dziś startuje Coke Live Music Festival
Dziś startuje Coke Live Music Festival

Dziś w Krakowie rozpoczyna się Coke Live Music Festival. W piątek i sobotę będzie można zobaczyć gwiazdy światowego formatu - Timbalanda, The Prodigy, Missy Elliott, Seana Paula i Kaiser Chiefs.

Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!