Artyści, piosenkarze

Robert Chojnacki

  • Data urodzenia: 1958-11-05
  • Miejsce urodzenia: -
  • Kraj: -
  • Miasto: Warszawa
  • Gatunek: Pop
  • Rola: Wokalista
Ocena:
Robert Chojnacki to polski muzyk, kompozytor, wieloletni saksofonista zespołu De Mono, który bardzo duże sukcesy odnosił także jako solista. Przyszedł na świat 5 listopada 1958 roku w Sandomierzu. Muzyką interesował się od dziecka i bardzo wcześnie nauczył się grać na kilku instrumentach. W młodości uczył się w Warszawskiej szkole muzycznej, gdzie chodził do klasy klarnetu. Opanował później także saksofon oraz flet. Pierwsze kroki jako arty... Czytaj więcej

Wiadomości

The Best Of Robert Chojnacki pod koniec listopada
The Best Of Robert Chojnacki pod koniec listopada

Na dwóch płytach 34 utwory - wielkie przeboje, remiksy, kompozycje instrumentalne, premiery i piosenki dotychczas niepublikowane na płytach. Premiera płyty „The Best Of… Robert Chojnacki” już 27 listopada.

Wielu gości na płycie Chojnackiego!
Wielu gości na płycie Chojnackiego!

Artur Gadowski, Paweł Kukiz, Ryszard Rynkowski i Andrzej Piaseczny to tylko niektórzy z gości jacy zaśpiewają na nowym krążku Roberta Chojnackiego.

Płyty, albumy

Saxophonic
Saxophonic Chojnacki Robert
Premiera: 2006
Ocena:
Big Beat
Big Beat Chojnacki Robert
Premiera: 1997
Ocena:
Sax & Dance
Sax & Dance Chojnacki Robert
Premiera: 1996
Ocena:
Sax & Sex
Sax & Sex Chojnacki Robert
Premiera: 1995
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!