Artyści, piosenkarze

Phil Collins

Ocena:
Czytaj więcej

Wiadomości

Phil Collins powraca ze swoimi największymi hitami na kompilacji "The Singles" [WIDEO]
Phil Collins powraca ze swoimi największymi hitami na kompilacji "The Singles" [WIDEO]

"The Singles" to wymarzona pozycja dla tych, którzy chcą mieć na jednym wydawnictwie wszystkie największe przeboje Phila Collinsa, a tych jest na kompilacji aż 45!

Phil Collins powraca ze swoimi największymi hitami na unikatowej kompilacji “The Singles”
Phil Collins powraca ze swoimi największymi hitami na unikatowej kompilacji “The Singles”

"The Singles" to wymarzona pozycja dla tych, którzy chcą mieć na jednym wydawnictwie wszystkie największe przeboje Phila Collinsa.

Płyty, albumy

Going Back
Going Back Phil Collins
Premiera: 2010-09-13
Ocena:
Love Songs - A Compilation Old And New
Premiera: 2004-11-01
Ocena:
The Platinum Collection
Premiera: 2004-05-31
Ocena:
Testify
Testify Phil Collins
Premiera: 2002-11-11
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Phil Collins"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek pop, brytyjski piosenkarz, brytyjski piosenkarz pop, wokalista, wokalista pop, brytyjski wokalista, brytyjski wokalista pop, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz pop z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz pop z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista pop z lat 90-tych, brytyjski wokalista z lat 90-tych, brytyjski wokalista pop z lat 90-tych, piosenkarz z lat 80-tych, piosenkarz pop z lat 80-tych, brytyjski piosenkarz z lat 80-tych, brytyjski piosenkarz pop z lat 80-tych, wokalista z lat 80-tych, wokalista pop z lat 80-tych, brytyjski wokalista z lat 80-tych, brytyjski wokalista pop z lat 80-tych.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!