Artyści, piosenkarze

Mariah Carey

Ocena:
Mariah Carey obdarzona pięciooktawowym głosem, jest jedną z najlepiej sprzedających się wokalistek wszechczasów. Na całym świecie sprzedała ponad 140 milionów płyt, otrzymała 81 złotych, platynowych i multi-platynowych albumów. Większość płyt, które ukazały się w trakcie całej kariery artystki trafiło na pierwsze miejsca list przebojów. Czytaj więcej

Wiadomości

Mariah Carey podbija serca nowym świątecznym utworem! Będzie hit na miarę "All I want for Christmass"? [WIDEO]
Mariah Carey podbija serca nowym świątecznym utworem! Będzie hit na miarę "All I want for Christmass"? [WIDEO]

Mariah Carey udostępniła właśnie teledysk do swojego nowego bożonarodzeniowego utworu – ‘The Star’.

Mariah Carey prezentuje nowy, świąteczny album!
Mariah Carey prezentuje nowy, świąteczny album!

W tym roku święta przyjdą wcześniej – film i soundtrack „Mariah Carey - Świąteczne życzenie” w Polsce już w listopadzie!

Płyty, albumy

Oh Santa!
Oh Santa! Mariah Carey
Premiera: 2020-12-04
Ocena:
Caution
Caution Mariah Carey
Premiera: 2018-11-16
Ocena:
Świąteczne życzenie
Świąteczne życzenie Mariah Carey
Premiera: 2017-10-21
Ocena:
#1 To Infinity
#1 To Infinity Mariah Carey
Premiera: 2015-05-19
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Mariah Carey"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek pop, amerykański piosenkarz, amerykański piosenkarz pop, wokalista, wokalista pop, amerykański wokalista, amerykański wokalista pop, piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 20-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz pop z lat 20-tych XXI wieku, wokalista z lat 20-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 20-tych XXI wieku, amerykański wokalista z lat 20-tych XXI wieku, amerykański wokalista pop z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, amerykański wokalista z lat 10-tych XXI wieku, amerykański wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, amerykański piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, amerykański piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, amerykański wokalista z lat pierwszych XXI wieku, amerykański wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz pop z lat 90-tych, amerykański piosenkarz z lat 90-tych, amerykański piosenkarz pop z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista pop z lat 90-tych, amerykański wokalista z lat 90-tych, amerykański wokalista pop z lat 90-tych.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!