Artyści, piosenkarze

Małgorzata Ostrowska

  • Data urodzenia: 1958-05-02
  • Miejsce urodzenia: -
  • Kraj: -
  • Miasto: Szczecinek
  • Gatunek: Rock
  • Rola: Wokalista
Ocena: 5
Małgorzata Ostrowska to jedna z najbardziej oryginalnych i wszechstronnych postaci polskiej sceny muzycznej. Swoją karierę rozpoczynała na początku lat 80. jako wokalistka grupy Lombard z którą nagrała takie przeboje jak: "Szklana pogoda", „Droga pani z TV” czy „Taniec pingwina na szkle" . Od 1999 roku występuje już solo.Nigdy nie bała się eksperymentów, dlatego z chęcią przyjmowała oryginalne zaproszenia. W 2008 ro... Czytaj więcej

Wiadomości

Małgorzata Ostrowska rusza w trasę "Symphonica"
Małgorzata Ostrowska rusza w trasę "Symphonica"

Wokalistka wyrusza w trasę z projektem "Symphonica" i "Symphonica 2 - made in Poland".

Zobacz polskie gwiazdy w rytmach Metalliki, Aerosmith i AC/DC
Zobacz polskie gwiazdy w rytmach Metalliki, Aerosmith i AC/DC

Wyjątkowe muzyczne widowisko odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Płyty, albumy

nowość Zadzwoń
Zadzwoń Ostrowska Małgorzata
Premiera: 2020-10-02
Ocena:
Gramy!
Gramy! Ostrowska Małgorzata
Premiera: 2012-10-05
Ocena:
Słowa
Słowa Ostrowska Małgorzata
Premiera: 2007-10-01
Ocena:
Moja kolekcja
Moja kolekcja Ostrowska Małgorzata
Premiera: 2007-03-08
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Małgorzata Ostrowska"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek rock, polski piosenkarz, polski piosenkarz rock, wokalista, wokalista rock, polski wokalista, polski wokalista rock, piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz rock z lat 20-tych XXI wieku, polski piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, polski piosenkarz rock z lat 20-tych XXI wieku, wokalista z lat 20-tych XXI wieku, wokalista rock z lat 20-tych XXI wieku, polski wokalista z lat 20-tych XXI wieku, polski wokalista rock z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, polski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, polski piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, polski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, polski wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, polski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, polski piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, polski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, polski wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz rock z lat 90-tych, polski piosenkarz z lat 90-tych, polski piosenkarz rock z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista rock z lat 90-tych, polski wokalista z lat 90-tych, polski wokalista rock z lat 90-tych.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!