Artyści, piosenkarze

Życiorys Lodovica Comello biografia

  • Data urodzenia: 1990-04-13
  • Miejsce urodzenia: San Daniele del Friuli
  • Kraj: Włochy
  • Gatunek: Pop
  • Rola: Wokalista
Ocena:

Lodovica Comello urodziła się w San Daniele del Friuli, we Włoszech. Od najmłodszych lat była szkolona w aktorstwie, tańcu i grze na gitarze. Wzięła udział w trasie Patito Feo Il Mondo di Patty we Włoszech i Hiszpanii oraz jako chórzysta trasie Brenda Asnicar Tour. Obecnie mieszka zarówno w Buenos Aires jak i we Włoszech. Wynika to z jej udziału w południowoamerykańskim serialu telewizyjnym Violetta, który emitowany na kanale Disney Channel zdobył ogromną popularność młodzieży na całym świecie. Comello mówi biegle po włosku, hiszpańsku i angielsku. W serialu Lodovica wciela się w postać Franceski – inteligentnej dziewczyny i oddanej przyjaciółki, która uczy się w prestiżowej szkole dla najbardziej utalentowanych młodych artystów Studio 21. Debiutancka płyta Lodovica Comello zatytułowanej „Universo” ukazała się w Polsce w 2013. Lodovica zakończyła prace nad swoją drugą płytą – „Mariposa” (premiera w kwietniu). Artystka zaprosiła do nagrania duetu polskiego młodego, debiutującego polskiego woklaistę – Szymona Chodynieckiego. Razem nagrali singiel „Sin Usar Palabras/ Bez słów’, który promuje ten album.

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Lodovica Comello. Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Non Cadiamo Mai
Non Cadiamo Mai Lodovica Comello
Premiera: 2016-07-29
Ocena:
Mariposa
Mariposa Lodovica Comello
Premiera: 2015-04-14
Ocena:
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!