Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Krzysztof Skiba, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Krzysztof Skiba. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba - Czas robali [WYWIAD]

O najnowszej książce, 30-leciu działalności zespołu Big Cyc i kilku innych kwestiach rozmawiamy z Krzysztofem Skibą.

"Polskie Gówno" - film Tymona Tymańskiego niebawem w kinach [ZDJĘCIA]
"Polskie Gówno" - film Tymona Tymańskiego niebawem w kinach [ZDJĘCIA]

"Polskie gówno" to pierwszy film komediowy, a właściwie musical, który obnaża kulisy polskiego przemysłu muzycznego. Produkcja wyreżyserowana została przez Grzegorza Jankowskiego - powstała w oparciu o scenariusz muzyka Tymona Tymańskiego.

Skiba Show już w piątek
Skiba Show już w piątek Toruń

W piątek 22 lutego w Carpe Diem wystąpi artysta wszechstronnie rozrywkowy - Krzysztof Skiba.

Spotkaj się z Krzysztofem Skibą
Spotkaj się z Krzysztofem Skibą Wrocław

9 listopada 2012 o godzinie 17 odbedzie się spotkanie z Gościem Specjalnym Programu Trampolina - Krzysztofem Skibą, współzałożycielem, liderem i autorem większości tekstów zespołu Big Cyc.

Benefis Krzysztofa Skiby!
Benefis Krzysztofa Skiby! Gdańsk

3 listopada w szacownych progach Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku siedzibie Nadbałtyckiego Centrum Kultury odbędzie się benefis felietonisty Krzysztofa Skiby.

Big Cyc w Londynie
Big Cyc w Londynie

26 marca Big Cyc i Czarno Czarni zagrają w legendarnym londyńskim klubie muzycznym SHEPERD BUSH EMPIRE.

13 grudnia wszystko się zaczęło...
13 grudnia wszystko się zaczęło...

Prawdopodobnie również 13 grudnia, niestety nie wiadomo którego roku "z dna morskiego, otoczony boskimi nimfami i kordonem ZOMO, z pianą, która obficie toczyła mu się z ust, wyłonił się jednogłowy ptak, Krzysztof Skiba".

Skiba w Muzeum Hansa Klosa
Skiba w Muzeum Hansa Klosa Katowice

Krzysztof Skiba – lider formacji Big Cyc już 11 października spotka się w katowickim Muzeum Hansa Klosa z miłośnikami absurdalnego humoru i dobrego polskiego kina!

Skiba i Końjo otworzą Muzeum III Wojny Światowej
Skiba i Końjo otworzą Muzeum III Wojny Światowej Warszawa

W najbliższy piątek(25.09) w Warszawie, na Krakowskim Przedmieściu odbędzie się uroczyste otwarcie Muzeum III Wojny Światowej i Końca Świata.

Skiba fruwa
Skiba fruwa

Podczas wypadów wakacyjnych zdarzają się przygody życia. Krzysiek Skiba pokonał strach i dał się zaprosić do lotu paralotnią w tandemie z doświadczonym pilotem.

Tede, Skiba i Dżej Dżej na plaży
Tede, Skiba i Dżej Dżej na plaży

TVN kontynuuje swój "Projekt Plaża", odwiedzając kolejne letnie kurorty. W ten weekend w Augustowie pojawią się także znani i lubiani muzycy!

"Opowiadania podwodne" Skiby 8 czerwca
"Opowiadania podwodne" Skiby 8 czerwca

8 czerwca (dzień po wyborach) nakładem poznańskiego Wydawnictwa Zysk i s-ka ukaże się książka Krzysztofa Skiby „Opowiadania podwodne”.

Skiba: Ideały pękły w zderzeniu z damskim cycem
Skiba: Ideały pękły w zderzeniu z damskim cycem

„Patriotyzm dziś powinien ograniczać się do płacenia podatków, bycia uczciwym obywatelem itd. Na szczęście kolejne pokolenie nie musi się wykrwawiać dla Polski”

Skiba w Buffo!
Skiba w Buffo!

Sensacją jest udział Krzysztofa Skiby z Big Cyca, który na potrzeby spektaklu wciela się w role showmana telewizyjnego Damiana Barskiego.

Skiba w grze komputerowej
Skiba w grze komputerowej

Lider formacji Big Cyc Krzysztof Skiba wcielił się w postać Three Doga w grze komputerowej Fallout 3.

Skiba jako Pumpernikel
Skiba jako Pumpernikel

Teraz lider gdańsko - ostrowskiej formacji Big Cyc, Krzysztof Skiba użyczy swojego głosu dla niewdzięcznej postaci Pumpernikla w najnowszej produkcji Universalu pt. „Siedmiu krasnoludków – świat to za mało”.

Skiba: Sytuacja kompletnego kondomizmu
Skiba: Sytuacja kompletnego kondomizmu

Krzysztof Skiba o polskiej muzyce: Jest to sytuacja kompletnego kondomizmu, zespoły interesują się głównie własnymi narzeczonymi...

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!