Artyści, piosenkarze

Wiadomości o Eros Ramazzotti, informacje, newsy, recenzje płyt, wywiady

Znajdziesz tutaj wiadomości o artyście Eros Ramazzotti. Sprawdzisz najnowsze informacje i newsy dotyczące aktualnych wydarzeń. Przeczytasz recenzje płyt i wywiady z artystą.
Złote walentynki Erosa Ramazzotti
Złote walentynki Erosa Ramazzotti

W tydzień od swojej premiery, kompilacja miłosnych przebojów Erosa Ramazzotti ‘Eros Best Love Songs’ zawierająca premierowy singiel ‘Inevitabile’ osiągnęła w Polsce status złotej płyty.

Walentynkowy prezent od Erosa Ramazzottiego
Walentynkowy prezent od Erosa Ramazzottiego

Już 6 lutego na sklepowe półki trafi zbiór największych miłosnych ballad pochodzących z przebogatego katalogu muzycznego, towaru eksportowego Włoch #1 – Erosa Ramazzottiego.

Eros Ramazzotti - "The Collection"
Eros Ramazzotti - "The Collection"

Pięciopłytowy box wielkiej gwiazdy muzyki pop. W skład boxu wchodzą płyty : Cuori Agitati’, ‘Nuovi Eroi’, ‘In Certi Momenti’, ‘Musica è’ and ‘In Ogni Senso’.

Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!