Artyści, piosenkarze
Eminem (Marshall Bruce Mathers III) fot.: materiały prasowe Eminem

Eminem (Marshall Bruce Mathers III)

Ocena:
Czytaj więcej

Wiadomości

Eminem
Eminem ma już 7 albumów z ponad miliardem streamów

Raper ma nadal ogromny wpływ na branżę muzyczną.

Nowy teledysk Eminema do utworu "Good Guy" [WIDEO]

Zobacz najnowszy teledysk Eminema promujący album "Kamikaze".

Płyty, albumy

Music To Be Murdered By - Side B
Premiera: 2020-12-18
Ocena:
Music to Be Murdered By
Premiera: 2020-01-17
Ocena:
Kamikaze
Kamikaze Eminem
Premiera: 2018-08-31
Ocena:
Revival
Revival Eminem
Premiera: 2017-12-15
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Eminem (Marshall Bruce Mathers III)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek hip-hop, amerykański piosenkarz, amerykański piosenkarz hip-hop, raper, raper hip-hop, amerykański raper, amerykański raper hip-hop, piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz hip-hop z lat 20-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz z lat 20-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz hip-hop z lat 20-tych XXI wieku, raper z lat 20-tych XXI wieku, raper hip-hop z lat 20-tych XXI wieku, amerykański raper z lat 20-tych XXI wieku, amerykański raper hip-hop z lat 20-tych XXI wieku, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz hip-hop z lat 10-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, amerykański piosenkarz hip-hop z lat 10-tych XXI wieku, raper z lat 10-tych XXI wieku, raper hip-hop z lat 10-tych XXI wieku, amerykański raper z lat 10-tych XXI wieku, amerykański raper hip-hop z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz hip-hop z lat pierwszych XXI wieku, amerykański piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, amerykański piosenkarz hip-hop z lat pierwszych XXI wieku, raper z lat pierwszych XXI wieku, raper hip-hop z lat pierwszych XXI wieku, amerykański raper z lat pierwszych XXI wieku, amerykański raper hip-hop z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz hip-hop z lat 90-tych, amerykański piosenkarz z lat 90-tych, amerykański piosenkarz hip-hop z lat 90-tych, raper z lat 90-tych, raper hip-hop z lat 90-tych, amerykański raper z lat 90-tych, amerykański raper hip-hop z lat 90-tych.
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!