Artyści, piosenkarze

Elton John (Reginald Kenneth Dwight)

Ocena:
Zdobywca wielu prestiżowych nagród w tym Oscara i Grammy Czytaj więcej

Wiadomości

Elton John, Rozrywka, Muzyka, Koncert
Elton John wypełnił operę leśną po brzegi!

Ekskluzywny koncert brytyjskiego artysty, który odbył się wczoraj w Sopocie, całkowicie się wyprzedał. Publiczność mogła podziwiać muzyka w niesamowitej formie

Elton John w Polsce
Znamy szczegóły koncertu Eltona Johna w Polsce!

9 lipca 2017 roku, w sopockiej Operze Leśnej wystąpi Sir Elton John. Koncert odbędzie się w ramach światowej trasy Wonderful Crazy Night, promującej ostatni album artysty pod tym samym tytułem.

Płyty, albumy

The Diving Board
The Diving Board Elton John
Premiera: 2013-09
Ocena:
Good Morning To The Night
Premiera: 2012
Ocena:
The Union
The Union Elton John
Premiera: 2010-10-19
Ocena:
The Captain & the Kid
Premiera: 2006-09-18
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Elton John (Reginald Kenneth Dwight)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek pop, brytyjski piosenkarz, brytyjski piosenkarz pop, wokalista, wokalista pop, brytyjski wokalista, brytyjski wokalista pop, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz pop z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista pop z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz pop z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista pop z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz pop z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz pop z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista pop z lat 90-tych, brytyjski wokalista z lat 90-tych, brytyjski wokalista pop z lat 90-tych, piosenkarz z lat 80-tych, piosenkarz pop z lat 80-tych, brytyjski piosenkarz z lat 80-tych, brytyjski piosenkarz pop z lat 80-tych, wokalista z lat 80-tych, wokalista pop z lat 80-tych, brytyjski wokalista z lat 80-tych, brytyjski wokalista pop z lat 80-tych, piosenkarz z lat 70-tych, piosenkarz pop z lat 70-tych, brytyjski piosenkarz z lat 70-tych, brytyjski piosenkarz pop z lat 70-tych, wokalista z lat 70-tych, wokalista pop z lat 70-tych, brytyjski wokalista z lat 70-tych, brytyjski wokalista pop z lat 70-tych, piosenkarz z lat 60-tych, piosenkarz pop z lat 60-tych, brytyjski piosenkarz z lat 60-tych, brytyjski piosenkarz pop z lat 60-tych, wokalista z lat 60-tych, wokalista pop z lat 60-tych, brytyjski wokalista z lat 60-tych, brytyjski wokalista pop z lat 60-tych.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!