Artyści, piosenkarze

Życiorys Eis (Jacek Nalewajko) biografia

  • Data urodzenia: 1983-02-07
  • Miejsce urodzenia: Warszawa
  • Kraj: Polska
  • Miasto: Warszawa
  • Gatunek: Hip-Hop
  • Rola: Wokalista
Ocena:

Eis Jacek (ur. 7 lutego 1983r. w Warszawie) polski wykonawca hip hopowy, raper i muzyk. Znany z występów w grupie muzycznej Elemer (razem z Deną) oraz współpracy z Korzeniem, Kociołkiem, O.S.T.R., Noonem, Praktikiem, Majkim, Redem, Pezetem, Mesem, Pele, Włodim, grupą muzyczną Grammatik oraz z freestyle'ową formacją Obrońcy Tytułu. Raper był przez pewien czas związany ze znaną polską aktorką - Kasią Bujakiewicz. Posiada oryginalne flow, potrafi powrócić do rymu w najbardziej nieoczekiwanym momencie., jeden z najciekaszych polskich raperów. Jego pierwsza (i jak dotąd ostatnia) płyta "Gdzie jest Eis" nie sprzedała się zbytnio dobrze (zła promocja), co było dużym rozczarowaniem dla samego Eisa i jego zwolenników. Mimo braku sukcesu komercyjnego, płyta jest uważana za klasyke polskiego rapu.

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Eis (Jacek Nalewajko). Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Gdzie jest Eis?
Premiera: 2003
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!