Artyści, piosenkarze

Życiorys Dj Decks (Dariusz Działek) biografia

Ocena:
Dj Decks, znany również jako Dario popularność zdobył dzięki dołączeniu do składu Slums Attack. Z frontmanem tej grupy - Peją - poznali się w grudniu 1997 r., jednak współpracować zaczęli dopiero kilka miesięcy później. Chociaż już w 1998 r. wyszła płyta "Całkiem Nowe Oblicze", to w jej tworzeniu Decks nie miał dużego udziału, współpracował tylko przy kilku kawałkach. W tym samym roku Dario wydał pierwszy Mixtape. Był to nielegal zatytułowany "Decks Rapa Attack - Odsłona Pierwsza". W 2000 r. ukazała się płyta Slums Attack pt. "Nie Zmienia Się Nic" i tego samego roku zespół wypowiadał się w filmie Sylwestra Latkowskiego "Blokersi". W 2001 r. Decks zajął czwarte miejsce w konkursie Vestax Extravaganza. Kolejny rok to duży zastrzyk gotówki po wydaniu kolejnych płyt - platynowego "Na Legalu " i "Na Legalu Plus". W 2003 r. Dario wypuścił swój trzeci Mixtape, będący jednocześnie jego kompilacją producencką, na którą zaprosił wielu znakomitych gości. Pomagał również Ski Składowi przy "Wspólnym Zadaniu". Po tych sukcesach Dj otworzył swój Pub. 2005 rok to kolejna płyta pt. "N.O.J.A.", rok 2006 kompilacja zatytułowana "Fturując" oraz najnowszy album "Szacunek Ludzi Ulicy". Aktualnie Dj Decks pracuje nad "Mixtape vol. 4". Dj Decks jest zaliczany do najlepszych polskich producentów. Dziś to nieodłączny element Slums Attack!

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Dj Decks (Dariusz Działek). Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Mixtape 5
Mixtape 5 Dj Decks
Premiera: 2016-09-02
Ocena:
Mixtape Vol.3
Mixtape Vol.3 Dj Decks
Premiera: 2003
Ocena:
Mixtape Vol.4
Mixtape Vol.4 Dj Decks
Premiera: 2003
Ocena:
Mixtape Vol.2
Mixtape Vol.2 Dj Decks
Premiera: 2000
Ocena:
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!