Artyści, piosenkarze

David Bowie (David Robert Jones)

Ocena:
Czytaj więcej

Wiadomości

Krzysztof Penderecki otrzymał Grammy! Zobacz, kto jeszcze wygrał!
Krzysztof Penderecki otrzymał Grammy! Zobacz, kto jeszcze wygrał!

Artysta otrzymał wyróżnienie za swoją płytę "Penderecki, conducts Penderecki, vol.1".

David Bowie jazzuje. Posłuchaj nowej piosenki!
David Bowie jazzuje. Posłuchaj nowej piosenki!

Jazzujący kawałek „Sue (Or in a Season of Crime)” znalazł się na najnowszej płycie Bowiego "Nothing Has Changed" – kompilacji jego największych przebojów.

Płyty, albumy

Blackstar
Blackstar David Bowie
Premiera: 2016-01-08
Ocena:
Nothing Has Changed - The Very Best of Bowie
Premiera: 2014-11-17
Ocena:
The Next Day
The Next Day David Bowie
Premiera: 2013-03-12
Ocena:
Reality
Reality David Bowie
Premiera: 2003-09-16
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "David Bowie (David Robert Jones)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek rock, brytyjski piosenkarz, brytyjski piosenkarz rock, wokalista, wokalista rock, brytyjski wokalista, brytyjski wokalista rock, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat 10-tych XXI wieku, brytyjski wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista z lat pierwszych XXI wieku, brytyjski wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz rock z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz z lat 90-tych, brytyjski piosenkarz rock z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista rock z lat 90-tych, brytyjski wokalista z lat 90-tych, brytyjski wokalista rock z lat 90-tych, piosenkarz z lat 80-tych, piosenkarz rock z lat 80-tych, brytyjski piosenkarz z lat 80-tych, brytyjski piosenkarz rock z lat 80-tych, wokalista z lat 80-tych, wokalista rock z lat 80-tych, brytyjski wokalista z lat 80-tych, brytyjski wokalista rock z lat 80-tych, piosenkarz z lat 70-tych, piosenkarz rock z lat 70-tych, brytyjski piosenkarz z lat 70-tych, brytyjski piosenkarz rock z lat 70-tych, wokalista z lat 70-tych, wokalista rock z lat 70-tych, brytyjski wokalista z lat 70-tych, brytyjski wokalista rock z lat 70-tych, piosenkarz z lat 60-tych, piosenkarz rock z lat 60-tych, brytyjski piosenkarz z lat 60-tych, brytyjski piosenkarz rock z lat 60-tych, wokalista z lat 60-tych, wokalista rock z lat 60-tych, brytyjski wokalista z lat 60-tych, brytyjski wokalista rock z lat 60-tych.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!