Artyści, piosenkarze

Björk (Björk Guðmundsdóttir)

  • Data urodzenia: 1965-11-21
  • Miejsce urodzenia: Reykjavík
  • Kraj: Islandia
  • Miasto: Reykjavík
  • Gatunek: Rock
  • Rola: Wokalista
Ocena:
Björk jest wyjątkową artystką - oryginalną nonkonformistką odwołującą się do wielu dziedzin, niezwykłą muzyczną indywidualnością, która przekraczając gatunki, przemawia do serc, głów i nóg. Czytaj więcej

Wiadomości

CD
10 najlepszych albumów 2017 roku

Zobacz zestawienie najwspanialszych płyt, które pojawiły się na sklepowych półkach w mijającym roku.

Płyty
10 albumów idealnych na prezent pod choinkę

Podpowiadamy, jakie płyty warto kupić bliskim z okazji nadchodzących świąt.

Płyty, albumy

Utopia
Utopia Björk
Premiera: 2017-11-23
Ocena:
Vulnicura Live
Premiera: 2016-07-15
Ocena:
polecamy Vulnicura
Vulnicura Björk
Premiera: 2015-01-20
Ocena:
Bastards
Bastards Björk
Premiera: 2012-11-19
Ocena:

Więcej

Spodobał Ci się profil "Björk (Björk Guðmundsdóttir)"? Szukasz innych osób z tego samego gatunku, kraju lub okresu działalności? Zobacz: piosenkarz wykonujący gatunek rock, islandzki piosenkarz, islandzki piosenkarz rock, wokalista, wokalista rock, islandzki wokalista, islandzki wokalista rock, piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, islandzki piosenkarz z lat 10-tych XXI wieku, islandzki piosenkarz rock z lat 10-tych XXI wieku, wokalista z lat 10-tych XXI wieku, wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, islandzki wokalista z lat 10-tych XXI wieku, islandzki wokalista rock z lat 10-tych XXI wieku, piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, islandzki piosenkarz z lat pierwszych XXI wieku, islandzki piosenkarz rock z lat pierwszych XXI wieku, wokalista z lat pierwszych XXI wieku, wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, islandzki wokalista z lat pierwszych XXI wieku, islandzki wokalista rock z lat pierwszych XXI wieku, piosenkarz z lat 90-tych, piosenkarz rock z lat 90-tych, islandzki piosenkarz z lat 90-tych, islandzki piosenkarz rock z lat 90-tych, wokalista z lat 90-tych, wokalista rock z lat 90-tych, islandzki wokalista z lat 90-tych, islandzki wokalista rock z lat 90-tych, piosenkarz z lat 70-tych, piosenkarz rock z lat 70-tych, islandzki piosenkarz z lat 70-tych, islandzki piosenkarz rock z lat 70-tych, wokalista z lat 70-tych, wokalista rock z lat 70-tych, islandzki wokalista z lat 70-tych, islandzki wokalista rock z lat 70-tych.
Polecamy
Zobacz również
Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!