Artyści, piosenkarze

Życiorys Becky Hill (Rebecca Claire Hill) biografia

Ocena:

Becky pochodzi z niespełna 10-tysięcznego miasteczka w zachodniej Anglii. Śpiewać i pisać piosenki lubiła odkąd pamięta. Karierę zaczęła z zespołem Shaking Trees, który został zauważony przez BBC. Potem Becky miała okazję współpracować z takimi wykonawcami jak Bondax, Gorgon City, Rudimental (numer "Powerless") czy MNEK.

W 2012 roku zrobiło się o niej głośno, gdy Hill znalazła się w programie "The Voice", w drużynie Jessie J. Zaśpiewała między innymi piosenki Basement Jaxx, Johna Legenda, The White Stripes. Później, po udziale w "The Voice", Becky współkomponowała numer "Afterglow" Wilkinsona, który stał się hitem na listach tanecznych.

Pod koniec czerwca 2014 roku piosenka "Gecko (Overdrive)", którą Becky Hill napisała i wykonała z Oliverem Heldensem, zdobyła szczyt brytyjskiej listy singli! Jest pierwszą uczestniczką "The Voice", której udała się ta sztuka. Do popowego, tanecznego kawałka powstał zabawny wideoklip. Jak widać różne są sposoby na uczczenie rocznicy ślubu…

Płyty, albumy

Albumy / płyty artysty Becky Hill (Rebecca Claire Hill). Sprawdzisz tutaj dyskografię wykonawcy i będziesz zawsze na bieżąco z zapowiedziami i nowościami muzycznymi.
Better Off Without You
Premiera: 2020-01
Ocena:
Get to Know
Get to Know Becky Hill
Premiera: 2019-09-27
Ocena:
Zobacz również
Konkurs Ziaja