Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Karta podarunkowa eBilet - doskonały prezent bez wysiłku, dla każdego!

Kiedy2018-12-31
Do kiedy2018-12-31
Za ile50
Gdzie

JESLI CHCESZ KUPIĆ VOUCHER eBilet.pl: wyślij wiadomość na adres: voucher@ebilet.pl lub skontaktuj się poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY TUTAJ w treści podaj liczbę, nominał oraz preferowaną formę dostarczenia vouchera czas realizacji zamówienia wynosi do dwóch dni roboczych od momentu opłacenia rezerwacji Integralną częścią vouchera jest jego regulamin dostępny TUTAJ Jesteś Klientem Biznesowym? Zajrzyj TUTAJ i zapoznaj się z naszą ofertą!   Karta podarunkowa eBilet - tylko z eBilet.pl podarujesz emocje w prezencie! Prezent idealny nie istnieje?

Nic bardziej mylnego! Od dziś zapomnij o godzinach poszukiwań nietrafionych upominków - karta podarunkowa eBilet to gwarancja udanego prezentu dla bliskiej Ci osoby! Proponowany przez nas voucher świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji - na urodziny, imieniny, rocznice i święta. Z voucherem eBilet podarujesz to, co najlepsze: niezapomniane emocje oraz możliwość wyboru - to obdarowana osoba sama zdecyduje na co przeznaczy swoją kartę prezentową eBilet. Już dziś zaskocz bliskich swoją kreatywnością i podaruj im kartę podarunkową eBilet czyli bilet do wolnego czasu na najlepsze koncerty, fantastyczne spektakle, niezapomniane widowiska, emocjonujące imprezy sportowe i wiele więcej!  

KARTA PODARUNKOWA eBilet - podaruj najbliższym emocje w prezencie! idealna forma prezentu na każdą okazję, do wykorzystania na dowolne wydarzenie z oferty lidera rynku eBilet.pl, największa oferta wydarzeń kulturalno-rozrywkowych w jednym miejscu, wartość karty podarunkowej dopasowana do Twoich potrzeb, środki dostępne na karcie podarunkowej aż do wyczerpania limitu, wygodna dostawa uzależniona od potrzeb: w formie elektronicznej lub na eleganckim blankiecie, szybki i prosty sposób realizacji na stronie eBilet.pl, długi termin ważności - do 12 miesięcy od daty zakupu vouchera.  Skorzystaj z naszej propozycji już teraz i kup voucher o dowolnej wartości!   Voucher otrzymasz w atrakcyjnej formie graficznej bezpośrednio na podany przez siebie w formularzu zakupowym adres e-mail. Jeśli wolisz otrzymać voucher w postaci eleganckiego, wydrukowanego już vouchera wybierz opcję jego dostarczenia pocztą lub kurierem.   Kontakt w sprawie kart podarunkowych: - telefon: +48 22 122 80 99 - email: voucher@ebilet.pl

Kup bilet na to wydarzenie »
Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiasto
2018-09-22Red Bull Music 3Style National Final Poland Poznań
2018-09-22ARKONA + HELROTH + VARMIAWrocław
2018-09-24THE RASMUSWrocław
2018-09-26Artur Andrus - Recital kabaretowyWarszawa
2018-09-26Nessi GomesWarszawa
2018-09-28Cisza Jak TaPolice
2018-09-28Mietek Szcześniak - NierówniWarszawa
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama