Wybierz miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Igrzyska Rockowe: Coma, Dżem, Andrzej Nowak i Złe Psy, Big Cyc, Cree, Rebelianci

Kiedy2017-07-08
Do kiedy2017-07-08
Za ile59zł - przedsprzedaż
GdzieAmfiteatr na Górze Św.Anny
Góra
Igrzyska Rockowe: Coma, Dżem, Andrzej Nowak i Złe Psy, Big Cyc, Cree, Rebelianci

Igrzyska Rockowe 2017

 

Góra Św. Anny / 08.07.2017r. / Amfiteatr

 

Coma

Grupa powstała w 1998 roku w Łodzi z inicjatywy gitarzysty Dominika Witczaka i perkusisty Tomasza Stasiaka, obaj występujący wcześniej w grupie Ozoz. Wkrótce do zespołu dołączył basista Rafał Matuszak, a następnie gitarzysta Wojciech Grenda i wokalista Piotr Rogucki. Pierwszym wydawnictwem grupy był singel Skaczemy/Pasażer.

Jako jedyny łódzki zespół rockowy przez 20 tygodni nie opuszczał pierwszego miejsca na liście przebojów Radia Łódź. Trzykrotnie – 13 czerwca 2004, 4 czerw...ca 2006 i 25 stycznia 2009 koncertował na antenie Programu III PR. W lipcu 2006 roku wystąpił na XII Przystanku Woodstock w Kostrzynie n. Odrą oraz na Tyskim festiwalu muzycznym im. Ryśka Riedla „Ku przestrodze”.

Piotr Rogucki, Dominik Witczak, Marcin Kobza, Rafał Matuszak, Adam Marszałkowski

 

Dżem

Mówi się o nich „ polscy Rolling Stonesi ”... I faktycznie – coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. Ze względu na nie harcerski tryb życia oczywiście też. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje...

Koncert, który dali podczas tegorocznych Igrzysk Rockowych był wyśmienity, więc nie mogło ich zabraknąć na przyszłorocznym festiwalu!

Beno Otręba, Adam Otręba, Jerzy Styczyński, Zbyszek Szczerbiński, Jasiu Borzucki, Maciej Balcar (oraz zawsze w sercach Paweł Berger i Ryszard Riedel)!

 

Andrzej Nowak i Złe Psy

Zespół utworzony przez jednego z największych polskich gitarzystów .

Grupa wykonuje szeroko pojętą muzykę rockową oraz bluesową i prezentuje zupełnie inne oblicze założyciela, który jest jednocześnie wokalistą zespołu .

Początki zespołu sięgają 1999 roku, jednak plan jego założenia "urodził" się już podczas pobytu muzyka w Stanach Zjednoczonych. Nazwa formacji wywodzi się od zamiłowania artysty do psów, a konkretnie amerykańskich pittbullterierów, których właścicielem jest ...niezmiennie od końca lat 80. Po części zespół zawdzięcza nazwę przydomkowi, który przylgnął do ZAŁOŻYCIELA podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych "Bad Dog" !!!

Założyciel zespołu TSA !

 

Big Cyc

To legenda polskiego rocka. Zespół istnieje od 28 lat i gra w tym samym składzie co jest pewnym fenomenem na polskiej scenie muzycznej. Zespół debiutował w marcu 1988 roku w małym klubie studenckim Balbina w Łodzi. Początkowo miał być tylko jednorazowym wygłupem studenckim. Zespół szybko jednak zdobył popularność swymi bezkompromisowymi i ironicznymi tekstami stając się po latach jednym z najbardziej popularnych zespołów rocko...wych w Polsce.

 

Cree

Zespół Cree został założony w 1993 roku w Tychach. Jest zespołem grającym rocka, prezentującym wysoki poziom muzyczny. Liderem zespołu jest Sebastian Riedel, syn legendarnego i charyzmatycznego wokalisty grupy „Dżem”. Cree to żywa energia, którą czuć na wszystkich koncertach oraz wydanych płytach, a niebanalne testy z dusza dostarczają niezapomnianych przeżyć!

Sebastian Riedel, Sylwester Kramek, Adam Lomania, Lucjan Gryszka, Kuba Majerczyk

 

Rebelianci

Pochodząca z Kędzierzyna – Koźla grupa Rebelianci to jedyny polski zespół grający muzykę z gatunku Southern Rock. Muzyka inspirowana południowym klimatem Stanów Zjednoczonych, charyzma, żywiołowość na scenie gwarantują, że koncert będzie energetycznym i niezapomnianym widowiskiem!

Jarosław Hermanowicz, Dariusz Gorczyński, Bogusław Chojnowski, Bogdan Mróz, Grzegorz Woźniak, Michał Borowiec

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiasto
2018-06-21Oumou SangaréWrocław
2018-06-21Folk - metalowa Noc Świętojańska w Starej Piwnicy!Wrocław
2018-06-22Dawid Kwiatkowski, JulaKielce
2018-06-23Kielecka Biesiada: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Poparzeni Kawą TrzyKielce
2018-06-26Ozzy OsbourneKraków
2018-06-28
-
2018-07-01
Festiwal Tauron Nowa Muzyka - karnet 4-dniowyKatowice
2018-06-30Marek Piekarczyk - Letnia Scena Muzyczna Warszawa
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama