Wywiady - Muzyka

Piotr Wróbel - Jesteśmy muzykami spełnionymi
Piotr Wróbel - Jesteśmy muzykami spełnionymi

AKURAT to jeden z najczęściej koncertujących zespołów w Polsce. W ciągu trzech ostatnich sezonów zagrali po prawie 100 koncertów rocznie. Występowali w Niemczech, Danii, Norwegii, Czechach i Słowacji. Są już prawdziwą gwiazdą rynku niezależnego i jedną z najpopularniejszych formacji środowiska akademickiego. Z gitarzystą i autorem większości tekstów formacji Akurat, Piotrem Wróblem rozmawia Radosław Ząb.

Inspirować może wszystko - rozmowa z Kwiatkiem
Inspirować może wszystko - rozmowa z Kwiatkiem

Przez kilka lat grał w KNŻ -cie, miał również epizod w formacji Kobranocka, obecnie jest liderem zespołu UR. O nowym krążku UR-a „Spirit" i związanych z tym faktem oczekiwaniach z Michałem Kwiatkiem Kwiatkowskim rozmawiał Radosław Ząb!

Filozofia Nowego początku...
Filozofia Nowego początku...

18 czerwca ukazał się ich najnowszy album „Nowy Początek". Krążek wrocławskiej formacji Hurt, zbiera różne recenzję, tymczasem prezentujemy filozofię i inspirację tekstową, wszystkich utworów na płycie! Opowiada, autor tekstów, lider formacji HURT - Maciek Kurowicki.

Brak zdjęcia
Zawsze będę łezką...

Ania Wyszkoni to od ponad 10 lat sztandarowa postać formacji Łzy. Ich sztampowe numery jak „Agnieszka" czy Narcyz" zna prawie każdy. Z wokalistką Łez o muzyce, solowym projekcie i show biznesie rozmawia Radosław Ząb.

Brak zdjęcia
Chcemy pokazać coś nowego - rozmowa z Tomkiem Lektarskim

W kraju nad Wisłą jest znanym promotorem muzyki reggae. Powołał do życia m.in. tak ważne festiwale jak chociażby One Love Sound Fest, organizował koncerty gwiazd z najwyższej reggaeowej półki jak Dub Syndicate, Adrian Sherwood - On-U Sound System, Nucleus Roots, Jah Free, Daara J, Zion Train czy Alpha & Omega.

Brak zdjęcia
Maciek Kurowicki m.in. o nowym krążku...

W stolicy Dolnego Śląska, Maćka Kurowickiego znają prawie wszyscy miłośnicy punk - rockowych dźwięków. Ci, którzy fanami tego typu muzyki nie są, kojarzą lidera Hurtu m.in. po utworach „Mary Czary", „Załoga G" czy z ostatniego krążka po tytułowym „Nowym początku".

Brak zdjęcia
Wkrótce zamierzamy zaskoczyć ponownie - rozmowa z Plateau

Z Michałem Szulimem rozmawia Radosław Ząb!

Chcę śpiewać jak najwięcej...
Chcę śpiewać jak najwięcej...

Rozmowa z Kasią Rodowicz. 5 marca ukazała się najnowsza płyta artystki.

Brak zdjęcia
Otworzenie sobie innych drzwi - rozmowa z Quką

O tym i o tamtym z Quką - wokalistą zespołu happysad rozmawiał Maciej Jaros

Trochę prawdy o nas... rozmowa z Normalsami
Trochę prawdy o nas... rozmowa z Normalsami

Poniżej prezentujemy zapis rozmowy z chłopakami po koncercie wraz z Comą we Wrocławiu, 8 marca 2007, przeprowadzoną przez naszego dziennikarza - Macieja Jarosa.

Ostatnio dodane
Kwiat Jabłoni
Kwiat Jabłoni o pisaniu piosenek, koncercie online i czasie kwarantanny [Wywiad]

Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz opowiadają nam o ostatnich dwóch miesiącach, które upłynęły im całkiem aktywnie!

Michał Urbaniak
Cztery "P" Michała Urbaniaka: pasja, prawda, praca i pokora [Wywiad]

Nie ma żadnej wątpliwości, że prawdziwe marzenia się spełniają, jeśli będziemy je realizować w zgodzie z zasadą 4P - mówi artysta.