Pol'And'Rock Festival (Woodstock) - Festiwale

Zespół wystąpi latem 2021 roku w Kostrzynie nad Odrą.

Potwierdzono występ francuskiej kapeli punkowej.

Pol'and'Rock Festival ogłasza kolejne gwiazdy na ten rok.
Aktualności

Sprawdź, co działo się na 24. edycji festiwalu!
Historia

Przystanek Woodstock to obecnie największy otwarty festiwal w Europie Środkowo – Wschodniej. Organizatorem PW jest Fundacja „Wielka Orkiestra..."
Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą to od 6 lat gospodarz jednego na największych otwartych festiwali w Europie – Przystanku Woodstock. Blisko 20 tysięczne miasto leży na granicy polsko – niemieckiej, u ujścia rzeki Warty do Odry.
Program

25. edycja festiwalu odbędzie się 1-3 sierpnia 2019.
Video

Zobaczcie spot promujacy Woodstockowe Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej i przyświecajacą tej imprezie ideę fair play. Dla wszystkich fair - zielona kartka!

Clutch będzie gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu.

Zespół wystąpi latem 2021 roku w Kostrzynie nad Odrą.

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!