Colours Of Ostrava - Festiwale

Colours Of Ostrava 2008: Będzie kolorowo
Colours Of Ostrava 2008: Będzie kolorowo

10 lipca po raz siódmy rusza festiwal Ostrawa Of Colours 2008! Jedno z ważniejszych wydarzeń kulturalnych, nie tylko u naszych południowych sąsiadów, potrwa cztery dni! Wystąpią m.in. Sinead O'Connor, Gogol Bordello, Jan Garbarek, Goldfrapp, Dandy Warhols

Gogol Bordello – gwiazda Colours Of Ostrava
Gogol Bordello – gwiazda Colours Of Ostrava

Jedną z gwiazd tegorocznej VII edycji festiwalu Colours Of Ostrava będzie formacja Gogol Bordello.

Colours Of Ostrava Festival 2009
Colours Of Ostrava Festival 2009

„Między 9 a 12 lipca mnie tu nie znajdziesz. Jestem na Colours of Ostrava 2009” – takimi słowami organizatorzy czeskiego festiwalu zapraszają do kraju śląsko-morawskiego na ósmą już z rzędu edycję tej międzynarodowej imprezy.

Polecamy
Ostatnio dodane
Colory30
30 dni do Colours of Ostrava 2017!

Odwiedź jeden z najpiękniejszych festiwali w Europie

Jamiroquai wystąpi podczas Colours of Ostrava 2017!

Charakterystyczna wielka indiańska czapa Jay'a, wesoły wokal i pozytywne dźwięki w stylu funk, połączone z klasycznym acid jazzem i aborygeńskim brzmieniem didgeridoo.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!