Zobacz program występów na Sziget Festival 2012!
2012-07-16 12:24:05Znamy już harmonogram występów na tegorocznym Sziget Festival. Te zespoły zagrają w Budapeszcie!
SCENA GŁÓWNA
Środa, 8 sierpnia
15.00 Gocoo
16.30 Glasvegas
18.00 Beatsteaks
19.45 Hurts
21.30 Placebo
Czwartek, 9 sierpnia
15.00 The Roots
16.30 Caro Emerald
18.00 Maximo Park
19.45 Tankcsapda
21.30 Korn
Piątek, 10 sierpnia
15.00 Viza
16.30 The Vaccines
19.45 The XX
21.30 The Stone Roses
Sobota, 11 sierpnia
15.00 Noah and the Whale
16.30 The Horrors
18.00 Two Door Cinema Club
19.45 Sum 41
21.30 Snoop Dogg
Niedziela, 12 sierpnia
15.00 The Subways
16.30 Paolo Nutini
18.00 Mando Diao
19.45 LMFAO
21.30 The Killers
SCENA A38
Środa, 8 sierpnia
15.00 Bonaparte
16.30 Kerekes Band
18.00 Anna Calvi
19.50 dEUS
21.40 Ministry
23.30 Dope D.O.D.
01.00 Dirtyphonics live
Czwartek, 9 sierpnia
15.00 Citizens!
16.30 Anti-Flag
18.00 Electric Wire Hussle
19.50 Friendly Fires
21.40 Shaka Ponk
23.30 Crookers
01.00 High Contrast & MC Dynamite
Flying Lotus
Piątek, 10 sierpnia
15.00 The Black Seeds
16.30 Wild Beasts
18.00 Compact Disco
19.50 Agnes Obel
21.40 Bebel Gilberto
23.30 Rizzle Kicks
01.00 Tiga
Sobota, 11 sierpnia
15.00 Jungle by Night
16.30 Kakkmaddafakka
18.00 Carbonfools
19.50 Fink
21.40 Katzenjammer
23.30 Azari & III
01.00 SebastiAn
Niedziela, 12 sierpnia
15.00 Freshfabrik
16.30 Heideroosjes
18.00 Beardyman
19.50 Lamb
21.40 The Ting Tings
23.30 Yonderboi
01.00 DJ Fresh
OTP WORLD MUSIC PARTY STAGE
Środa, 8 sierpnia
16.00 Dubioza Kolektiv
17.15 Amsterdam Klezmer Band
18.30 Che Sudaka
19.45 Los de Abajo
21.30 Quimby
Czwartek, 9 sierpnia
16.00 Narasirato
17.15 HK & Les Saltimbanks
18.30 Muchachito Bombo Infierno
19.45 Orchestre National De Barbes
21.30 Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra
Piątek, 10 sierpnia
16.00 La Selva Sur
17.15 Pannonia Allstars Ska Orchestra
18.30 Roy Paci & Aretuska
19.45 LaBrassBanda
21.30 Shantel & Bucovina Club Orkestar
Sobota, 11 sierpnia
16.00 Imam Baildi
17.15 Sergent Garcia
18.30 Besh o droM ft. Szaloki Agi, Juhasz Miczura Monika
19.45 Molotov
21.30 The Pogues
Niedziela, 12 sierpnia
16.00 Figli di Madre Ignota
17.15 Fanfare Ciocarlia
18.30 Rotfront
19.45 Leningrad
21.30 Goran Bregovic and Wedding & Funeral Band
JUR