Audioriver Festival - Festiwale

Warsztaty Audioriver konkretnie i edukacyjnie

2013-07-18 12:59:40

Na kilka dni przed końcem sprzedaży promocyjnej puli biletów organizatorzy festiwalu Audioriver przedstawili ostatni punkt programu, czyli tematy oraz wykładowców Warsztatów Muzycznych. Bezpłatne spotkania z publicznością festiwalu odbędą się w sobotę 27 lipca, a poprowadzą je przedstawiciele Akademii Menedżerów Muzycznych oraz Musoneo.pl.

To zasadnicza zmiana koncepcji Warsztatów, ponieważ dotychczas prowadziły je gwiazdy Audioriver.” – mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. „Tym razem jednak chcemy zostawić naszą publiczność z bardziej konkretną wiedzą i umiejętnościami” – dodaje.

Warsztaty po raz kolejny odbędą się tam, gdzie na co dzień obraduje płocka Rada Miasta, czyli w ratuszu znajdującym się na rynku. Na początek zostało zaplanowane spotkanie, które poprowadzi Przemek Kubajewski, koordynator Akademii Menedżerów Muzycznych, czyli pierwszej polskiej szkoły o takim profilu. Warsztat dotyczył będzie biznesowego podejścia do działalności na rynku muzycznym. Od czego zacząć? Jaka jest rola menedżera? Jak negocjować i pozyskiwać partnerów? To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną poruszone w ratuszu.

Drugi warsztat poprowadzi założyciel portalu Musoneo.pl, Maciej Polański – niegdyś redaktor naczelny magazynu „Estrada i Studio”. Jego przedsięwzięcie to serwis oferujący nowoczesny system kształcenia dla DJ-ów i producentów poprzez kursy wideo. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną techniki produkcji muzyki elektronicznej w praktyce z wykorzystaniem m.in. systemu  Native Instruments Maschine oraz - właśnie wprowadzonego do sprzedaży - kontrolera Ableton Push.

Wstęp na oba spotkania jest darmowy. Warsztat Akademii odbędzie się w godzinach 14:00-15:00, a Musoneo.pl między 16:00 a 17:30.

Przypominamy, że tylko do niedzieli dostępne są dwudniowe karnety na festiwal w promocyjnej cenie 160 zł. Od poniedziałku rośnie ona o 30 zł. Wtedy też ruszy sprzedaż biletów jednodniowych.

Kup bilet na to wydarzenie »

ip

Słowa kluczowe: audioriver festival 2013 bilety data płock cena kup bilet targi muzyczne warsztaty
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
fot. Anna Niewolińska
Zobacz, jak bawiliśmy się na Audioriver Festival 2018 [ZDJĘCIA]

Sprawdź, co działo się podczas festiwalu w Płocku.

Audioriver 2018 - rozpiska koncertÃłw oraz wydarzeń
Audioriver 2018 - rozpiska koncertów oraz wydarzeń

Od kilku dni Audioriver buduje kolejne sceny i pieczołowicie przygotowuje wszystko na Wasz przyjazd.

fot. materiały prasowe
Audioriver Festival 2018: Znamy wszystkich artystów

32 polskich wykonawców zamyka lineup tegorocznej edycji.

Polecamy
Ostatnio dodane
fot. Anna Niewolińska
Zobacz, jak bawiliśmy się na Audioriver Festival 2018 [ZDJĘCIA]

Sprawdź, co działo się podczas festiwalu w Płocku.

Audioriver 2018 - rozpiska koncertÃłw oraz wydarzeń
Audioriver 2018 - rozpiska koncertów oraz wydarzeń

Od kilku dni Audioriver buduje kolejne sceny i pieczołowicie przygotowuje wszystko na Wasz przyjazd.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!