Patronujemy - Muzyka

Wake Up and Live Festival 2018 już w czerwcu

2018-05-24 13:34:12

8-10 czerwca 2018 w Sulęcinie odbędzie się Wake Up and Live Festival. Nie zabraknie muzycznych gwiazd. Sprawdź, kto wystąpi w tym roku!

Wake Up & Live to jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Ta festiwalowa tradycja zapoczątkowana w 2007 roku, towarzyszy nam niezmiennie od dwunastu lat.

Na przestrzeni lat Wake Up and Live stał się wydarzeniem międzynarodowym – Sulęcin odwiedzają nie tylko zespoły zza granicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael), ale i internacjonalni słuchacze.

To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki (rock, reggae, punk, ska, hip hop, soul), wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Festiwal charakteryzuje się nie tylko line upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą LIVE- wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, akcje charytatywne. Poszerzona zostanie także oferta gastronomiczna o ciekawe food trucki - kuchnia polska oraz piwo od "Restauracji MAK", słodkości od "Amciu Mniamciu", a także legendarne już, naturalne "Lody z Gościńca". Dodatkową atrakcją będzie również wystawa obrazów autorstwa Agi Krysiuk. Małe dzieła szuki tworzone są ze starych płyt winylowych.

Ważnym elementem wydarzenia jest WAKE UP Kids, czyli ostatni dzień festiwalu. To rodzinny czas pełen atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty dla najmłodszych.

Lineup

Na naszej scenie w ciągu dwóch dni zaprezentuje się aż dziesięć zespołów, a poza tym zespoły konkursowe, które wezmą udział w naszym przeglądzie pod patronatem Lubuskie Dobrze Rockuje. Głównym celem projektu jest wspierane i promocja szeroko rozumianej muzyki rockowej tworzonej w województwie lubuskim i przez lubuskich muzyków.

Tegoroczny lineup to ukłon w stronę każdego fana muzyki – podczas XII edycji festiwalu Wake Up and Live pojawią się zespoły, reprezentujące różne gatunki muzyczne.

Farben Lehre / Wiewiórka na drzewie / Ga-Ga/Zielone Żabki / Alpha Dog / Dubska / Conga Line / Cochise / Fallcie / Kams / La Ninia / The Edge of Reason

Koncerty:

Data: 8-10 czerwca 2018
Miejsce: Stadion im. Stanisława Ożoga, Sulęcin, Winna Góra, ul. Moniuszki 1

Bilety:
Impreza jest niebiletowana.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: festiwal 2018, lineup, zapowiedź, Sulęcin
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Damskie Granie
Duet Lenda/Kozub wyrusza w trasę koncertową

Trasa "Damskie Granie" rozpocznie się 6 stycznia 2019 koncertem we Wrocławiu.

Gramy dla Schroniska
Cookie Break i Late Nights zagrają dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu Poznań

Koncert odbędzie się 17 grudnia 2018.

Nikola Lipska
"O mój Jezusicku" promuje album Nikoli Lipskiej [WIDEO]

Premiera wydawnictwa została zaplanowana na 6 grudnia 2018.

Polecamy
Premiera płyty „MoNoKoLoR” zespołu LOREiN
Premiera płyty „MoNoKoLoR” zespołu LOREiN

22 października 2012 roku nakładem S.P. RECORDS ukazała się debiutancka płyta zespołu LOREiN zatytułowana "MoNoKoLoR".

Richard Durand kontra reszta świata
Richard Durand kontra reszta świata

Twórca przebojowych "Always The Sun", "No Way Home" czy "Wide Awake", które z powodzeniem podbijały światowe listy przebojów wydaje trzeci album.

Zobacz również
Ostatnio dodane
Damskie Granie
Duet Lenda/Kozub wyrusza w trasę koncertową

Trasa "Damskie Granie" rozpocznie się 6 stycznia 2019 koncertem we Wrocławiu.

Gramy dla Schroniska
Cookie Break i Late Nights zagrają dla Schroniska dla zwierząt w Poznaniu Poznań

Koncert odbędzie się 17 grudnia 2018.