Aktualności - Muzyka

Viva Comet 2011 nie tylko na Vivie!

2011-02-23 11:25:34

Zobacz relację z VIVA COMET 2011


Ceremonia rozdania Viva Comet 2011 już w najbliższy czwartek, 24 lutego o g. 20:00 w Warszawskim Centrum Expo XXI.


Warto dodać, że gala zostanie wyemitowana na żywo w Viva Polska. Po raz pierwszy w historii, ceremonię wręczenia nagród muzycznych Vivy obejrzą również widzowie telewizji ogólnopolskiej. Godzinny skrót z ceremonii zaprezentuje TVP2 w sobotę 26 lutego o g. 18:55.

Nowością będzie również transmisja gali na żywo w Internecie. Użytkownicy będą mogli obejrzeć Viva Comet 2011 na www.orange.pl równolegle z emisją telewizyjną w Viva Polska. Galę poprzedzi również internetowy stream z czerwonego dywanu, który rozpocznie się o g. 18:00 i potrwa półtorej godziny. Będzie on dostępny na stronach www.comet.viva-tv.pl oraz na www.facebook.com/vivapolska.

Na czerwonym dywanie zaprezentują się gwiazdy nominowane do Viva Comet 2011, prezenterzy, wykonawcy oraz wręczający statuetki, czyli łącznie kilkadziesiąt gwiazd show biznesu.

W tym tygodniu padł kolejny rekord w ilości oddanych głosów. Widzowie Viva Polska oddali już w 10 kategoriach łącznie ponad 1, 4 miliona głosów! Termin głosowania upływa 23 lutego 2011.

W dalszym ciągu powiększa się liczba gwiazd, wręczających nagrody Viva Comet 2011. Do aktorki Edyty Herbuś oraz duetu projektantów Paprocki i Brzozowski dołączą również wokalistka Katarzyna Cerekwicka oraz sportowiec Mariusz Czerkawski. Kolejne nazwiska widzowie poznają dopiero podczas gali.

Najwięcej nominacji do Viva Comet 2011 zdobyli Robert M (6), Ewa Farna (5), Afromental (4) oraz Tede (3). Na żywo wystąpią Inna, Doda, Monopol, Afromental, Mrozu, Prosto Mixtape, Pewex, Volver, Robert M, Stachursky, Ewa Farna i inni. Galę poprowadzą Kasia Kępka oraz Tede.  

Gala Viva Comet 2011 rozpocznie się 24.lutego o 20:00, a poprzedzi ją krótki pre-show, czyli specjalny występ Stachursky`ego i 3R (Robert M, Dirty Rush, DJ Remo).

www.comet.viva-tv.pl

Słowa kluczowe: Viva Comet 2011, koncerty, nominacje, relacja live, program
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

WochGuzikDuo
Festiwal Muzyki Kameralnej "Wieczory w Arsenale" powraca Wrocław

Ten niezwykły, plenerowy festiwal rozpocznie się w piątek 25 czerwca i potrwa do niedzieli 4 lipca.

Męskie Granie powraca w nowej formule - szczegóły koncertów

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca najpopularniejsza polska trasa koncertowa.

Polecamy
Shanguy wraca z nowym utworem "Back to Life"

Nowy utwór od francusko-włoskiego kolektywu.

Dawid Podsiadlo - Matylda
Dawid Podsiadlo śpiewa "Matyldę" w Tatrach [WIDEO]

Artysta prezentuje piosenkę w nowej akustycznej wersji.

Polecamy
Zobacz również
Ostatnio dodane
Starlight - Never Truly Vanish
Starlight z serialu "The Boys" w balladzie "Never Truly Vanish" [WIDEO]

Erin Moriarty pokazuje swój talent muzyczny.

WochGuzikDuo
Festiwal Muzyki Kameralnej "Wieczory w Arsenale" powraca Wrocław

Ten niezwykły, plenerowy festiwal rozpocznie się w piątek 25 czerwca i potrwa do niedzieli 4 lipca.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!