Aktualności - Muzyka

Teledysk do komedii Gorzkiego i BiLansa

2011-01-27 13:15:53

W najbliższy weekend(28-29 stycznia) kręcić będzie się teledysk promujący komedię "SkarLans" duetu Paweł Bilski & Krzysztof Gorzkiewicz.

Klip ten powstanie do utworu rapera Gorzkiego z gościnnym udziałem GrooveBusterz i D-Bomb, natomiast jego reżyserem i producentem są Paweł Bilski, Michał Czajka i Łukasz Urban.

Scenariusz teledysku utrzymany jest w konwencji reżyserskiej analogicznie do scenariusza filmu, zatem i w nim znajdziemy multum ironii i sarkazmów, skierowany w stronę polskich "celebrytów".

Nie zabraknie w nim również celebrytów z pierwszych stron prasy bulwarowej, jedną z nich będzie Jolanta Rutowicz , ktorą w filmie odgrywa Kasia Cichopek.

Pozostałe gwiazdy to niespodzianka , jednak będzie to zdecydowana czołówka "celebrytów"
 
- Śmiejemy się z polskiego show biznesu, bo podobnie jak polityka to co się w nim dzieje zasługuje jedynie na takie podejście. W Polsce celebryta jest jednoznacznie kojarzony z gwiazdą, co jest absurdem, w tym kraju o prawdziwych, utalentowanych gwiazdach się nie mówi. Kogo interesuje, co robią w życiu zawodowym Wiktor Zborowski, Cezary Żak, Aleksandra Szwed, czy Artur Barciś?  A przecież to są właśnie prawdziwe gwiazdy, dochodzące do tego statusu poprzez talent i kunszt artystyczny, a nie skandale ... stąd właśnie z Pawłem Bilskim, Michałem Czajka i Łukaszem Urbanem tworzymy produkcje, w których metaforycznie wypowiadamy nasze zdania na ten temat, stąd pomysł na teledysk, film, czy serial "Tata, a Gorzki napisał..." . Kiedy coś staje się nadto żałosne, pozostaje się jedynie z tego śmiać - skomentował wydarzenie raper i producent Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz.
 
Teledysk kręcony będzie w klubie Amsterdam w Starachowicach, a jego premiera zapowiedziana jest na połowę marca wraz z premierą filmu "SkarLans"

ip

Słowa kluczowe: skarlans Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz klip
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Christian Dawid
Ponad 150 wydarzeń na Festiwalu Warszawa Singera 2019 Warszawa

Nadchodzi jedno z najciekawszych wydarzeń w jazzowym kalendarium Warszawy.

XAY BENG
Barwny XAY BENG wkracza na Polską scenę muzyczną [WIDEO]

Zobaczcie klip do piosenki "Nie wiem jak".

Miłość rośnie wokÃłł nas
Zalewski, Przybysz, Koteluk i Vito śpiewają cover piosenki z "Króla Lwa" [WIDEO]

Zobaczcie klimatyczny teledysk do utworu "Miłość rośnie wokół nas".

Polecamy
Behemoth w Krakowie. Modlitwy o duszę Nergala, krucyfiks i plaga
Behemoth w Krakowie. Modlitwy o duszę Nergala, krucyfiks i plaga Kraków

Black - deathmetalowe dźwięki z najnowszej płyty "The Satanist" i show na światowym poziomie oscylujące wokół starożytnego Egiptu - tak wyglądał krakowski koncert Behemotha.

Crystal Fighters w wersji akustycznej
Crystal Fighters w wersji akustycznej

Crystal Fighters zaprezentowali pierwszy teledysk z serii akustycznych wykonań - singlowe "You & I".

Zobacz również
Ostatnio dodane
Christian Dawid
Ponad 150 wydarzeń na Festiwalu Warszawa Singera 2019 Warszawa

Nadchodzi jedno z najciekawszych wydarzeń w jazzowym kalendarium Warszawy.

XAY BENG
Barwny XAY BENG wkracza na Polską scenę muzyczną [WIDEO]

Zobaczcie klip do piosenki "Nie wiem jak".