Exclusive - Muzyka

Sting zagra w Polsce! Poznajcie szczegóły!

2017-05-29 13:34:15

Po wyprzedanych koncertach w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej i Meksyku, trasa Stinga 57th & 9th World Tour podbija świat, zdobywając entuzjastyczne recenzje fanów i dziennikarzy. Gitarowa trasa rockowa wystartowała w Ameryce Północnej, zawitała do Europy, Ameryki Środkowej i Południowej, obecnie cieszy fanów w Azji, a następnie powróci do Europy. Dzisiaj ogłoszono dodanie nowych dat koncertów w Austrii, Estonii, na Litwie, w Polsce, na Węgrzech i w Macedonii. Kolejne europejskie koncerty będą jeszcze ogłaszane.Podczas 57th & 9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara), gość specjalny Joe Sumner oraz akordeonista Percy Cardona, który regularnie występuje z The Last Bandoleros.

Ogłoszono następujące koncerty:
13 września, Rankweil, Austria, Marktplatz (City Square)
14 września, Wiedeń, Austria, Stadthalle
29 września, Tallinn, Estonia, SAKU Arena
10 października, Kowno, Litwa, Zalgirio Arena
12 października, Kraków, Polska, TAURON Arena Kraków
13 października, Budapeszt, Węgry, Budapest Arena
15 października, Skopje, Macedonia, VIP Arena Boris Trajkovski.

Bilety na koncert w Rankweil wejdą do sprzedaży  w ten czwartek, 1 czerwca, a na wszystkie pozostałe koncerty w piątek, 2 czerwca. Czonkowie oficjalnego fan clubu Sting.com będą mogli kupić bilet wcześniej – już od wtorku, 30 maja – wszystkie szczegóły dostępne na www.sting.com/tour.

Bilety na koncert w ramach trasy 57th & 9th Tour w Krakowie w cenach od 229 z wejdą do sprzedaży w piątek, 2 czerwca o 10.00 na www.LiveNation.pl.  

Przedsprzedaż dla zarejestrowancyh użytkowników strony ruszy w środę, 31 maja o 10.00 na www.LiveNation.pl


“At the heart of what Sting does is a supreme songwriting talent, flowing melodies, audacious grooves and meaningful lyrics delivered by a master musician who seems to get a genuine sense of accomplishment from performing at the highest possible level.
This show deserved a badge of honour." - The Telegraph, UK

“Sting isn't just a performer who comes to put on a show. He is an artist who arrives to create art on the stage.”  Alto Voltaje (Puerto Rico)

“Sting showcases versatility, depth and enduring rock power at ACL Live. He proved he still has the chops to deliver a thrilling set of strobe enhanced, gut punch rock ‘n’ roll.”
Austin 360

The set pulsated though the overwhelming database of new songs, solo material, and classic Police hits. Sting is a universal story teller, built from the stuff of what they say legends are made of”
Vancouver Weekly

Dwunasty solowy album Stinga 57th & 9th, będący zarazem jego pierwszym rockowo-popowym projektem od ponad dziesięciu lat, ukazał się 11 listopada nakładem A&M/Interscope Records. Kolekcja 10 piosenek ukazuje szeroki wachlarz stylów muzycznych Stinga – od chropowatego, gitarowego pierwszego singa „I Can’t Stop Thinking About You” do dzikiego „Petrol Head” i wzniosłego „50,000.” Album powstał zaledwie w kilka tygodni, za jego produkcję odpowiada Martin Kierszenbaum, a w nagraniach brali udział muzycy od lat współpracujący ze Stingiem: Dominic Miller (gitara) i Vinnie Colaiuta (perkusja) a także perkusista Josh Freese (Nine Inch Nails, Guns n’ Roses), gitarzysta Lyle Workman oraz pochodzący z San-Antonio zespół Tex-Mex The Last Bandoleros (wokale wspierające).

Promotorem trasy 57th & 9th jest Live Nation Global Touring, a za produkcję odpowiadają Cherrytree Management i RZO Entertainment.  Szczegóły dotyczące trasy i biletów na www.sting.com

ip

Słowa kluczowe: Sting w Polsce, Sting koncert w Polsce, Sting bilety
Artyści
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Organek wystąpił w A2 [RELACJA] Wrocław

Ogień na scenie, czyli jak formacja Organek rozpaliła wrocławską publiczność

fot. materiały prasowe
Za nami energetyczne show Natalii Nykiel we Wrocławiu [RELACJA] Wrocław

Koncert odbył się 20 października 2018 w Centrum Koncertowym A2.

fot. materiały prasowe
Najlepsze single: TOP 8 piosenek Michaela Jacksona [WIDEO]

Zobacz zestawienie najwspanialszych utworów "Króla Muzyki Pop".

Polecamy
Najlepsze piosenki na kaca
Najlepsze piosenki na kaca

Prawdziwi faceci, którzy jeszcze wczoraj pili, pocili się i rzucali kurwami na wszystkie strony, teraz płaczą do Świetlików. Dziś jesteśmy wrażliwi. Życie potrafi być piękne.

Last Christmas w różnych językach. Sprawdź, czy znałeś inne wersje! [WIDEO]
Last Christmas w różnych językach. Sprawdź, czy znałeś inne wersje! [WIDEO]

Last Christmas to przebój, który towarzyszy Świętom Bożego Narodzenia od wielu lat. Wiedzieliście, że śpiewa się go nie tylko po angielsku?

Zobacz również
Ostatnio dodane
Organek wystąpił w A2 [RELACJA] Wrocław

Ogień na scenie, czyli jak formacja Organek rozpaliła wrocławską publiczność

fot. materiały prasowe
Za nami energetyczne show Natalii Nykiel we Wrocławiu [RELACJA] Wrocław

Koncert odbył się 20 października 2018 w Centrum Koncertowym A2.