Wywiady - Muzyka

Saszan: Wchodzę w trochę inny świat muzyczny [WYWIAD]

2020-09-16 13:06:11

17 września 2020 roku został opublikowany nowy singiel Saszan - "Cztrernasty". Tuż przed premierą udało nam się przeprowadzić wywiad z piosenkarką! Czym zaskoczyła nas piosenka artystki?

Saszan

Wywiad z Saszan o nowym singlu "Czternasty"

Saszan to artystka, która zaistniała dzięki publikowaniu piosenek na YouTube w 2013 roku. Jej kariera nabrała większego rozpędu, kiedy rok później wydała swój debiutancki album "RSP", który zajął 2. miejsce na OLIS. W kolejnych latach piosenkarka opublikowała takie utwory, jak "8 miejsc", "Do mnie mów", czy "Nie chce ciebie mniej", której teledysk uzyskał już ponad 3,5 miliona wyświetleń. Oprócz kwietniowej premiery piosenki "Fala", w tym roku możemy również obserwować Saszan w programie "Fame, czy Shame", gdzie jest jedną z prowadzących. 

Teraz przyszedł czas na singiel "Czternasty", który ma być wielkim przełomem w repertuarze artystki. Oto co na temat tej piosenki, teledysku, jak i swojej kariery, miała do powiedzenia Saszan.

Barbara Szałasz, dlaStudenta.pl: Czy piosenka "Czternasty" ma dla Pani osobiste znaczenie, co chciała nią Pani przekazać oraz czy fani będą zaskoczeni takim wydaniem Saszan?

Saszan: "Czternasty" opowiada o ciężkim okresie w moim życiu, który miał miejsce pod koniec zeszłego roku. Mnóstwo nieprzyjemnych spraw zwaliło mi się wtedy na głowę, zmarła moja ukochana babcia. Trudno mi było dojść do siebie, na pewno bardzo mnie zmienił ten czas. Jestem teraz twardszą osobą i dlatego w klipie występuję w stroju królowej. Myślę, że fani będą zaskoczeni, bo to dość mocny utwór.

W nowym teledysku występuje Pani w innym kolorze włosów (blond), czy oznacza to nadchodzącą zmianę w Pani image’u lub większą metamorfozę obejmującą również świat muzyczny?

Jeśli chodzi o kolory włosów, to zmieniam je teraz dosyć często, dopasowuję włosy pod stylizacje. Na pewno wchodzę w trochę inny świat muzyczny, bo zaczynam łączyć pop z trapem. Moje "Hot16Challenge2" zebrało dobre opinie i tylko utwierdziło mnie to w przekonaniu, że właśnie w tę stronę chcę iść.

Jaki wpływ na Pani karierę miał udział w programie "Fame czy Shame" i czy będziemy mieli okazję zobaczyć Panią w innych telewizyjnych produkcjach, a może skupi się Pani całkowicie na karierze muzycznej?

"Fame czy Shame" to była dla mnie kolejna przygoda, która pozwoliła mi poznać mnóstwo nowych osób, zobaczyć świat produkcji od wewnątrz. Uczestniczyłam również w tworzeniu scenariusza. Lubię próbować różnych możliwości, ale traktuje je jako dodatek. Zawsze na pierwszym miejscu stoi muzyka.

Nowa piosenka Saszan "Czternasty"

Barbara Szałasz

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: premiera 2020, Saszan, nowy singiel, teledysk, Czternasty
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Nowy album - Kwiat Jabłoni
Kwiat Jabłoni o płycie "Mogło być nic", koncertach i marzeniach [Wywiad]

W tekstach na drugą płytę pojawia się w końcu temat miłości - mówią Kasia i Jacek Sienkiewicz.

Michal Hadasik
Michal Hadasik i Janusz Cedro o projekcie Scena pod Regałem [WYWIAD]

Chętnie wysłuchamy każdego artysty i spróbujemy w miarę możliwości włączyć go do naszych projektów - mówi jeden z założycieli.

Krzysiek Sokołowski z Nocnego Kochanka: Postawiliśmy na spontaniczność! [WYWIAD]

Rozmowa o wyjątkowym albumie, kwarantannowych odkryciach, nowych doświadczeniach z mediami społecznościowymi i nie tylko!

Polecamy
XAY BENG - Postanowiłem wybrać muzykę, w którą całym sercem wierzę [WYWIAD]

O występie w programie "Big Brother", sukcesie debiutanckiego singla, inspiracji i nie tylko - rozmawiamy z Krystianem Sikorą, młodym artystą znanym pod pseudonimem XAY BENG.

Michał Urbaniak
Cztery "P" Michała Urbaniaka: pasja, prawda, praca i pokora [Wywiad]

Nie ma żadnej wątpliwości, że prawdziwe marzenia się spełniają, jeśli będziemy je realizować w zgodzie z zasadą 4P - mówi artysta.

Ostatnio dodane
Nowy album - Kwiat Jabłoni
Kwiat Jabłoni o płycie "Mogło być nic", koncertach i marzeniach [Wywiad]

W tekstach na drugą płytę pojawia się w końcu temat miłości - mówią Kasia i Jacek Sienkiewicz.

Michal Hadasik
Michal Hadasik i Janusz Cedro o projekcie Scena pod Regałem [WYWIAD]

Chętnie wysłuchamy każdego artysty i spróbujemy w miarę możliwości włączyć go do naszych projektów - mówi jeden z założycieli.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!