Aktualności - Muzyka

Sarah Blasko na płycie i live

2010-09-23 09:34:14

Już w najbliższy piątek, 24 września 2010 roku ogólnopolska premiera płyty australijskiej piosenkarki Sarah Blasko - „As Day Follows Night”. Płyta zawiera takie single jak: „All I Want”, „We Won’t Run”, czy „No Turning Back”.

Natomiast w najbliższą sobotę, 25 września 2010 roku o godz. 19:00, Sarah Blasko wystąpi w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Programie III Polskiego Radia.
 
Urodzona w Sidney Sarah Blasko odkryła swój wokalny talent śpiewając z matką w kościele w Pentecostal.  W trakcie studiów współpracowała z zespołem. Jednak jej prawdziwa kariera zaczęła się w roku 2002, kiedy zdecydowała się na występy solowe. W 2004 roku wydała pierwszą płytę,  „The Overture & the Underscore”, która bardzo szybko stała się platynowa, a w 2007 kolejną  – poświęconą morzu, wyróżnioną nagrodą ARIA – „What The Sea Wants, The Sea Will Hale”.

Ostatnia płyta, „As Day Follows Night”, to najlepiej sprzedający się album Sarah. Otrzymał nagrodę „Album Of The Year by Triple J”, przyznawaną przez największą sieć radiową w Australii, był nominowany w pięciu kategoriach do nagrody ARIA (Australian Recording Industry Association Music Awards) – Sarah zdobyła nagrodę dla najlepszej wokalistki. Artystka przygotowywała tę płytę w 2009 roku, jednocześnie komponując muzykę do Hamleta (gdzie również występowała). To jej najbardziej liryczny album, muzycznie bardzo prosty, ale poruszający najgłębsze emocje.

Słowa kluczowe: Sarah Blasko, koncerty Warszawa, nowości płytowe, "As Day Follows Night"
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Koncert Steve'a Hogartha w Starym Maneżu Gdańsk

Steve Hogarth zagra solowy koncert w Gdańsku. Sprawdź szczegóły koncertu.

Polecamy
Nominacje do Superjedynek 2009
Nominacje do Superjedynek 2009

Znamy już wszystkich kandydatów do nagród Superjedynek 2009. Niektórzy z muzyków wyróżnieni zostali aż dwiema nominacjami, są to: Tede Manchester, Ewa Farna i Andrzej Piaseczny.

"Talent nie istnieje" - mixtape Flinta w maju
"Talent nie istnieje" - mixtape Flinta w maju

Koka Beats już na początku maja wyda kolejny mixtape Flinta. Projekt "Talent nie istnieje" to 14 numerów.

Ostatnio dodane
Abradab
Abradab będzie promował album "048" w Stodole Warszawa

Koncert został zaplanowany na 10 marca 2018.

Sławomir
Sławomir zagra w Hulakula Warszawa

Koncert twórcy rock polo odbędzie się 15 grudnia 2018.

Konkurs Ziaja